1. . .345678
arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo a ostatní - ne nejsem nejchytřejší ale za svůj život jsem zažila opravdu mnoho překvapujuících věcí týkajících se věštěb o kterých jsem vás chtěla poinformovat. Celý život jsem se snažila vše chtěla pochopit a doufala v reálné vysvětlení. Dnes již tyto ambice nemám, protože asi obyč. smrtelníkům není dáno, aby věci pochopili. Je jim ale dáno /některým/, aby je prožili. I já jsem se možná před léty bránila různým zkazkám. Budeš se divit, ale i o těch ostatních některých věcech o kterých si myslíš že nevím bych mohla minimálně podiskutovat. Např. púsobení magie na dálku jsem zažila na vlastní kůži. A věř, že to není žádná legrace. Víš ty, že tato je používána nejen od zhrzené milenky, ale že je používána např. v rámci konkurenčního boje, neúspěchz práce a pod. Otom že se za tyto úkony tvrdě platí není pochyb. Kdyby tí padaly obrazy ze zdi, prasklo sklo na stolku/při návštěvě/ , vypínla a zapínala se samovolně televize či počítač, otevíral se sejf /*na kod, který znáš jen ty a v místnosti kde jsi ty/ , nesnažila by ses o poznání někoho kdo může pomoci? Takže asi tak, nejsem pouze jednostranně" nevzdělaný" člověk, ale ten který dlouhodobě sleduje, je-li mu to dovoleno, osud svůj i druhých.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já ke kartářkám nechodím, protože jsem srab a mám strach, že mi řekla něco špatného a já bych tomu při mé povaze věřila. Ale moje sestra nedávno byla a mamka mi prozradila, že se ptala i na mě. Nechtěla mi to říct ale napověděla mi, že to není moc dobré, tak jsem to s ní vytáhla. Řekla, že jsem hodně uplnutá a vázaná na manžela, to je pravda a taky , že asi do 3 let budeme mít miminko ale, že on si najde jinou a opustí mě. Ale já prej taky nebudu do konce života sama. Můžu říct, že jsem to pořádně obrečela a je mi z toho dost úzko. Mamka chudinka plakala se mnou a nadávala si, že mi to řekla. Víte já opravdu pro manžela žiju, i když se opravdu nechová jak bych si přála a je velký nervák, tak můj den se skládá z něho a kdybych ho ztratila, tak nevím. Je jasné, že to může být úplně jinak a nebo mě opusí a já budu mít takový vztek, že mě to nebude ani mrzet nebo se může stát spoustu věcí ale teď mě to bohužel leží v hlavě. Jo, před ostatníma si dělám srandu, že si pak najdu chlapa, který bude bohatý, budeme spolu zpívat a nebude nervní ale v sobě mám úzkost a nedokážu si vedle sebe nikojho jiného představit.

Cituji skarabeus: Např. púsobení magie na dálku jsem zažila na vlastní kůži.

Taky jsem to zažila a nejen na dálku. Takže věř, že taky vím, o čem mluvím, že si tu necintám jen tak pentli. Ale respektuju názor někoho jiného.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: skarabeusNapř. púsobení magie na dálku jsem zažila na vlastní kůži.

Taky jsem to zažila a nejen na dálku. Takže věř, že taky vím, o čem mluvím, že si tu necintám jen tak pentli. Ale respektuju názor někoho jiného.

citovat upozornit

Drahá, přečetla jsem si několikero diskuzích na těchto stránkách o kterých jsem ještě před původním napsání příspěvku nevěděla. Z nich jednoznačně , alespoň pro mě, vyplnulo, že si hraješ na nějakého guru či rozhodce a jako takovou jsou ostatní ochotni tě brát. Promiň že jsem ti do toho svými příspěvky šlápla. Já nepíši ani tak o svých názorech, ale o zkušenostech.
Nevím zda černou magii také nepraktikuješ. Ani bych se nedivila. Tady již nejde o pomoc člověku, ale o ubližování a získávání moci nad lidmi. Např. přijde žena, aby k ní byl připoután její v té době milovaný.
Ale další následky jsou i takové, že z tohoto původně "dobrého" skutku se vyvine závislost, ze které se ta žena dostává celý život. Nezlob se, toto není pomoc, ale cesta do pekel.

Cituji skarabeus: Nevím zda černou magii také nepraktikuješ.

Ne

Cituji skarabeus: Ani bych se nedivila.

A já se zase divím, že ty se nedivíš.

Cituji skarabeus: Např. přijde žena, aby k ní byl připoután její v té době milovaný.
Ale další následky jsou i takové, že z tohoto původně "dobrého" skutku se vyvine závislost, ze které se ta žena dostává celý život. Nezlob se, toto není pomoc, ale cesta do pekel.

Vůbec nevím, proč mi toto přisuzuješ. A na žádnýho guru si nehraju.

skarabeus
A celkově, abych to uzavřela, mám prostě pocit, že když někdo má jiný názor a tobě dojdou argumenty, tak musíš akorát urážet. To, že nesnáším dogmata, neznamená, že dělám černou magii, fakt nevíš, o čem mluvíš. A dál se k tomu nehodlám vyjadřovat, jsme mimo téma.

arrow
profile_image
bono2
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mirka M: ale teď mě to bohužel leží v hlavě

No vidíš a už si pěstuješ svou budoucnost a to ani nevíš jestli je to pro tebe to pravé ořechové.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lollo - Mně argumenty zdaleka nedošly .O těchto věcech se dá diskutovat celé dny , ale musí k tomu být znalosti a zkušenosti. Bavit se o ničem, pouze v náznacích opravdu nemá cenu Praxe není dogma. O znalosti magie jsi napsala ty, já pouze zareagovala. Takže to nejsi ty kdo uzavírá tvůj neplodný příspěvek.

Cituji bono2: No vidíš a už si pěstuješ svou budoucnost a to ani nevíš jestli je to pro tebe to pravé ořechové.

Tak, tak. Špatné programy v hlavě přeprogramovat

Skarabeus, ty na nás ale hrneš životní moudra! Musíš mít vždy poslední slovo, že ano? My to ale chápeme

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mirka M

tak si to tak neber , nemůžeš věřit všemu, mě před 9 lety kartářka předpověděla , že uteču od manžela a dítěte za milencem, kterému porodím dítě byla jsem z toho tenkrát v šoku , nesplnilo se

tak na to nemysli když nad tím budeš pořád dokola přemýšlet začneš ty myšlenky zhmotňovat a pak to tak i dopadne , přivoláš si to vlastně sama.

Taky jsem už slyšela spoustu blábolů, že opustím přítele a uteču za jiným

Podle mého se má chodit ke kartářům, když člověk stojí před nějakým rozhodnutím a není si úplně jistý, kterým směrem se vydat. Kartářka by měla pomoct ujasnit myšlenky, varovat před určitým špatným krokem. Pokud někdo chce vědět budoucnost na mnoho let dopředu, tak za to přebírá zodpovědnost a dobře mu tak. Pak se nemůže divit, že si třeba negativní myšlenky zhmotní.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Navštívit kartáře či nikoliv je věcí každého z nás. Někdo má potřebu návštěv častějších, někdo zajde pouze 1x za život a někdo vůbec nikdy v životě. Z výkladu si také každý odnese něco jiného. Někomu je pomoženo, jiný může mít ze zjištění jen a jen trauma. I proto máme možnost výběru a doporučení druhých budeme brát v potaz pouze tehdy, když se nám to hodí. Ano, takoví jsme. Opravdu nevěřím ve zhmotňování negativních, ani pozitivních myšlenek /v souvislosti s výkladem/. Zejména v této době si mohu přát koupit "Kárlštejn" a nakonec budu ráda za slušné zaměstnání. Myslím /a to nikomu vůbec nepřeji/, že již dnes má mnoho lidí špatné spaní již proto, že mají např. hypotéku a nejsou si jisti s jejím splácením. To jsou také negativní myšlenky a můžeme se jim vyhnout? Zodpovědní nikoliv. Těm kteří např. tento problém dnes nemusí řešit přeji aby to tak bylo i nadále, alespoň mají klidné spaní. Já osobně bych raději zašla ke kartářce aby mi naznačila zda i v budoucnu budu v pohodě. Ne-li pak mohu nacházet, byť cvičně různá řešení, která zase nemusím využít.Tím lépe.Být připraven mnohdy znamená více.

arrow
Neprodává v Bazaru

No mě kartářka řekla, že budu mít velký problém s otěhotněním, jeslti to vůbec půjde. Po pěti měsících jsem otěhotněla.... a teď čekáme miminko... řekla mi, že manžel mě podvede s jeho bývalou přítelkyní, která byla blond a že mě kvůli ní opustí.... když jsem to vše psychicky nemohla vydržet a mluvila o tom s manželem, byl nešťastný, že se nám nepodaří miminko, po kterém tak moc toužíme a za druhé, že mu nevěřím a mám v hlavě nějaké výmysly kartářky, že mě opustí s bývalou blondýnkou, když s blondýnkou nikdy nechodil... a hlavně když díky mě ví, co je opravdová láska... od té doby jsem vše pustila z hlavy... miminko se nám zadařilo, jsme spolu šťastní a věřím v naše manželství plné lásky....

zase bych těm kartářkám tolik nevěřila....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené