arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tuším, že ne, ale jistá si nejsem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Michaela18
Jsi na PN, či ne? Pokud by si byla víc jak 7 dní v pracovní neschopnosti, tak je to již trestný čin, kdy můžeš dožadovat i finanční odškodnění.
Hraje v tom i to, že policii již týhle dva zná a vědí o nich, co dělali dřív.

Brácha má teď podobný problém. Je to teď ve fázi vyšetrování. Tam tedy byli svědci.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na pohotovosti jsem byla v neděli, na kontrolu k lékařce mám jít v pondělí, tedy do pondělí doma a pak se uvidí. Bolest se vůbec nelepší, po pádu mi zmizela lordoza krční.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Michaela18
Určitě by se taky mělo něco dělat s tím, že slečna je nezletilá a byla dost opilá. Doufám, že policajti dali echo sociálce. Jestli to není první prípad, tak rodiče asi nebudou mít radost.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by též zajímalo, jestli si vůbec po takové opilosti ta holka může něco pamatovat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Michaela18
může a nemusí - když se hodně opiju, tak si pamatuji vše, přítel zase vůbec nic - každopádně alkohol je přitežující okolnost.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Michaela18: že slečna má modřinu od jeho rány a proč jí třeba jen nějak nepřidržel, že je to taková křehká dívka.

neboj se,policie si jenom kryje záda. Já s tou nepřiměřenou obranou jak to nazývají mám strašný problém. Třeba když jdu v noci sama domu, tak si preventivně dám do ruky klíče a dám ji v pěst a ty klíče jsou mezi prsty, takže kdyby na mě někdo jen sáhl tak bych mu hned těmi klíčemi dala pěst a myslím si, že by mu to hodně ublížilo. Ale podle našich zákonů se můžeš bránit až když tě napadne.. Ale neboj se, určit to dobře dopadne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

MissSteamy
Jo, ta dnešní doba je fakt zajímavá - někdo tě napadne, ty se bráníš a ješte dostaneš tipec. Anebo, když ti někdo vleze do baráku, krade ti tam, či tě napadne. Máš doma třeba zbrán, použiješ a ještě máš pak opletáčky.

Tahle doba je fakt zvrácená

No, s některými policisty je to složité. Bráškovi v jeho 19ti letech ukradli z ruky mobil (a to není žádná třasořitka, byl obklopený kamarády a přímo uprostřed vchodu na nádraží, odpoledne za denního světla) - byla to skupina chlapů kolem 35 let (jednalo se menšinové spoluobčany) a nikdo neměl odvahu nějak zasáhnout. Přivolaní policisté pokrčili rameny a odjeli bez sepsání protokolu. To začali řešit až rodiče, protože se jednalo o škodu nad 5.000,- Kč.
A o pár týdnů později se milému bratrovi udělalo zle a pozvracel se na nádraží. Údajně nabízel, že to po sobě uklidí, nicméně ho policisté čapli, odvezli na stanici, kam si musel přijet pro něj otec, jinak by ho nepustili (??) a dostal pokutu 1.000,- Kč za znečištěné veřejného prostranství. Ani nemusím dodávat, jak nádraží vypadá - znečištěné, smradlavé od postávajících bezdomovců a socek. Ty ale z nádraží nikdo nevyhání a záchod si tam můžou beztrestně dělat na každém rohu.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ta holka mě chtěla znovu napadnout, proto dostala pěstí. Ona zase bude tvrdit něco jiného, Ještě tvrdila, že jsem ji napadla já prvni

čtu a stále tomu nemůžu uvěřit....ja jse taky z Os a stát se tohle mě asi je uškrtím zuřivosti, protože už jen tohle mě neskutečně vytáči. Pokud při dalším výslechu bude mít opět policista nevhodné keci, jak jsi psala, tak se určitě ohraň na to máš právo. to že je ochránce zákona nic neznamená, protože i ten může být pako a v Os jich znám pár. Určitě se nedej, co si vůbec o sobě myslí někteří to mi hlava nebere a i kdyby si to hrála, tak co oni napadli tebe a ty se jen prániš. Jako 16letá holka co má dělat co ožrala na ulici,ale tohle asi řeší socka. A to že ji praštil tvůj přítel při tvoji obraně? co měl dělat když tě napadala a nedala ti pokoj? měl ji více poprosit? a taky můžete říct, že si mna ruku sama naletěla. Jako někteři policajti by se měli poslouchat. A není to místo pod kamerama? držím palečky a nedej se!!

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Míšo, moc bych se nebála - myslím, že by na tebe ti dva opilci museli podat trestní oznámení... asi budou rádi, když z toho vyváznou bez úhony..
Navíc pěstí opilé holce myslím, že nikdo taky neposoudí jako nepřiměřenou obranu...
Uzdravuj se a nenervuj se...

Přístup policisty je alarmující - pokud na to máš chuť a náladu, oficiálně si na to stěžuj...Evidentně ví, že z toho nic nebude a obtěžuje ho to...

Jinak lhostejnost spoluobčanů mě nepřestává překvapovat a je mi za takové lidi hanba. Dokážu pochopit, že se lidi bojí, ale být takového napadení svědkem, jdu vám naprosto bez přemýšlení pomoct. Sobectví a lhostejnost vládne a měli by jsme se nad tím možná zamyslet všichni - něco je špatně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Bruce78
S tou lhostejnosti je to stejne na dvě věci. Ta lidská nevšímavost a hlavně to, aby se k něčemu nezapletli. Bych řekla, že je to taky tím, jak tu fungují takové zákony a hlavně, jak tu všehno tak nějak funguje
Akorát jsem si vzpoměla na architekta Kaplického. On měl infarkt a umíral na ulici, zatímco okolní si mysleli, že je opili

A kdo zavolal policii? Viděli to na kamerách nebo jste je volali?
To jste šli na dodatečný výslech kvůli tomu, že jste Vy nebo ta druhá strana podali trestní oznámení? Nebo to policie šetří ze své vlastní iniciativy? A proč Vás napadli? Bylo to prostě jen tak nebo k tomu byl jiný důvod - slovní úrážky, peníze atd.? Proč jste neutekli? Člověk, který má 2,5 promile v krvi toho moc nezmůže.....
Tomu policistovi, ke kterému si byla předvolaná na dodatečný výslech, bych řekla, ať si nejdříve prostuduje protokol, otočila bych se na podpatku a odešla bych. Řekla bych mu, až tam bude někdo, kdo je seznámen s tímto případem, budeme se bavit, dříve ne. Máš na to nárok. Neznalost neomlouvá, to platí pro všechny občany ČR. U výslechů se to tak běžně dělá - např.při procházení různých protokolů a výslechů je to běžný postup právní zástupců - př.: "tak vy jste, pane policisto, nečetl ten celý protokol, Vy nevíte o co tam přesně jde, hmmm..? V tom případě já a můj klient odcházíme, Vám nic říkat nebudeme."
Navíc bych na Vašem místě bez právníka na žádné takové výslechy nechodila. Takových případů už bylo... A pěkně si to odskákali nevinní lidé. A navíc jsou to bez svědků velmi dlouhé, vleklé spory....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

meridian
Přítel Mísi volal policii, je to psaný - Její kluk přeskočil zábradli, běžel za náma, když dorazil k příteli, chtěl ho udeřit, díky tomu, že byl pod vlivem alkoholu se mu to nepodařilo, přítel uhnul, utíkal pryč a volal policii.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené