Holky,
knackebrot je něco jiného než křehké plátky že? já jen abych v tom neměla maglajs

arrow
profile_image
Any
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Beru teda všechny ty výzkumy a články s rezervou, ale má to svou logiku.

Právě pro tento nízký sytící efekt a vysoký glykemický index knäckebrot a rýžové chlebíčky nejsou vhodné nejen při redukci, ale ani při udržování hmotnosti. Gly­kemický index rýžového chleba je dokonce vyšší, než má čokoláda. Tyto potraviny jsou proto spíše vhodné na rychlé doplnění energie po namáhavém tréninku u sportovců nebo po náročné fyzické práci,“ vyvrací další ze zažitých představ Eva Simmerová.

http://www.vitalia.cz/clanky/v-pasti-radoby-zdravy ch-potravin/

a tady taky něco o vejcích

http://ona.idnes.cz/vejce-zvysuji-cholesterol-v-or ganismu-aneb-dalsi-myty-o-vyzive-odhaleny-14s-/zdr avi.aspx?c=A100528_105801_zdravi_pet

arrow
profile_image
Beata0001
od 2. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, někde jsem četla, že ženy nesmějí jíst přebytek masa, (prý max 2-3x týdně), že ho nedokáže tělo zpracovat a přebytkem bílkovin dochází k tloustnutí. Je to pravda? Přítel se se mnou hádá, ale bylo to na netu na nějakých stránkách o fitness (bohužel už si nevzpomínám, kde) a docela bych chtěla vědět, kde je tedy ta pravda. Díky moc!

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahojky holky, asi budu OT, ale jaký máte názor na 60 denní dietu od Havlíčka? Znáte? myslíte, že je jídelníček dobře postaven? já bych řekla, že ano, protože se tam bílkoviny objevují hlavně večer

Knackebrot (Racio žitný) jsem si zvykla jíst místo pečiva, dost mi chutná a jím ho většinou k snídani a ke svačinám. Večer ho většinou nejím vůbec (převládá zelenina, maso, saláty) pouze čas od času a to max. 2 plátky.
Pokud musíš mít večer pečivo, tak co zkusit radši žitný chléb Penam? Má ve 100 g 790 kJ (knackebrot 1300 kJ), sacharidy 37 g (knackebrot 62 g), bílkoviny 7,1 g (knackebrot 10 g). Chleba má sice menší % žitné mouky (takže víc příměsí), ale pokud ti jde o energetickou hodnotu, tak by to mohlo být v pohodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené