Tak i mé dítko nyní získává zkušenosti s napadením vší dětskou. Jsem z toho dost nešťastná, jelikož malý má kudrnaté husté vlásky. Preparátů je mnoho, znáte někdo prosím, který opravdu zabírá. Děkuji.

Cituji sarra: Tak i mé dítko nyní získává zkušenosti s napadením vší dětskou. Jsem z toho dost nešťastná, jelikož malý má kudrnaté husté vlásky. Preparátů je mnoho, znáte někdo prosím, který opravdu zabírá. Děkuji.

Ted jsem s tím bojovala i já,bohužel malý to dostal ve školce,já prvně nevěděla jako co to je,malého jsem osříhala do hola a bylo to ale co já?vlnité dlouhé vlasy,šla jsem do lekárný a ta pani byla moc hodná,mě se chtělo až z toho brečet,koupila jsem si Pedicul hermal,je to olejíček a u toho taky hřeben-všiváček,necháš to působit 10-15minut,celé promastit,kousek po kousku,nic nezanedbat a ty vlasy ještě nejlépe zabalit do sačku,at je ta účinost větší,pak rozčesat a spláchnout teplou vodou a taky rozpust si acylpyrin a nalit do vody spláchnout vodou teplou,pak normálním šamponem.

sarra
co bych ještě poradila,vyprat ložní prádlo a taky deku,hřebeny očistit a taky povysávat pořádně celý byt. Říka se,že dětské vši nejdou na melirované vlasy a na nás,ale tohle není pravda vůbec. Jinak ten připravek jsem použivala 2dny.

Petulinka2307
Já jsem z toho neštastná, brečím....malého do hola stříhat nechci. Po sdělení od kožního jsem ihned vše vyprala od polštáře až po povlečení. Koberce nevlastním, vytírám obden. Hřebeny jsem vyměnila za nové. Lékařka mi doporučila Diffusil H spray. Vyzkouším i ten Tvůj jmenovaný olejíček a acylpyrin. Jooo a díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jelikož mám dítka už starší, bojovali jsme s těma potvůrkama už několikrát.
U kluků to jde ostříhat na ježka, vytahat jednu hnidu po druhé a použít všemožné přípravky na trhu. Používali jsme Difusil, Paradisol, ale po čase vši byly proti těmhle přípravkům rezistentní. Já na své dlouhé vlasy je od dětí dostala cca předloni, měla jsem je asi 4 měsíce a nemohla se jich zbavit. Už jsem přemýšlela i o tom, že se dám do hola, doslova jsem šílela. Nepomohl ani tea tree oil, nebo jak se to píše. Nakonec jsme zkoušeli i spray, ani to nezabralo. Poslední šancí byla modrá krabička, ve které byl přiložený všiváček a hustá olejovitá průsvitná kapalina. Bohužel nevím jméno, ale to zabralo spolehlivě. Ale i tak mně chodila ségra po dobu tří týdnů dvakrát týdně vytahovat uschlé mrtvé hnidy a kontrolovala jestli nějaká hnida nezůstala živá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Moje dcera měla vši pŕed rkem, vyzkoušeli jsme spoustu přípravku, nic nezabralo, až Parasidose šampón a měli jsme pokoj,toť moje zkušenost.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Gladi: Poslední šancí byla modrá krabička, ve které byl přiložený všiváček a hustá olejovitá průsvitná kapalina.

jj,to jsem použila a super,akorat jsem měla dost masné vlasy.Jmenuje se to jak už jsem to tady psala Pedicul herman a co mi ještě poradila,to jsem zapomněla napsat tady,po vysušení si vyžehlit vlasy,to ostraní ty hnídy.

Cituji sabulebambule: Koukněte na toto http://www.stream.cz/video/153/280858-blaho-82-vra zdime-vsi

ted jsem to zhlédla,a taky tam byla řeč o te žehličce.

Cituji sarra: Jooo a díky.

za málo

arrow
profile_image
Paula01
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, jo, dětské vši jsou stále odolnější!! Jenom umytí nepomůže jsou ve vodě odolné..právě proto se mají třeba v bazénu používat gumové čepice!! Nám pomohl diffusil H- forte)

arrow
Neprodává v Bazaru

Petulinka2307
No jo, máš pravdu, Pedicul, tak se to jmenovalo !

Žehlička? No to bych se bála, že si totálně zničím zbytek vlasů co mně nestačily zničit vši

Cituji Gladi: Žehlička? No to bych se bála, že si totálně zničím zbytek vlasů co mně nestačily zničit vši

ted bych se chtěla zeptat,máš dojem že ty vši ničí naše vlasy? mě připadají takové drsnější,jak bych byla na melírku,nebo tím přípravkem Pedicul že by to bylo??fakt nevím,ale jsou úplně jiné,tak doufám že to dám brzo dohromady.

Děkuji všem za dodané příspěvky. Moje zkušenost - přípravky jako Duffusil, Effective či Parasidose zcela bez úspěchu. Opravdovou jedničkou je Pedicul. Děkuji Petulince 2307.
Také mě pomohlo přiložené video od sabulebambule. Celkové náklady 2000,-Kč, jelikož mám vlasy do půl zad a Matýsek husté a kudrnaté, ale jsou zachráněny.Jinak hrozná zkušenost a moc si přeji, bez opakování. Chce to opravdu moc trpělivosti. Na vzpamatování vlasů mi pomohl šampon PantheHair od Dr.Mullera pro normální vlasy.
Jinak sem opoměla, na likvidaci vší opravdu jen přírodní oleje. Dobrý je také Pedicap Ol.
Hezký den.

sarra
Dr.Muller vyrábí přímo i nějaké přípravky na vši, nezkoušela jsi je? Nebo někdo další?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené