1. . .6789
arrow
profile_image
Mispulka
od 9. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aurecon: Ví to od minulého týdne, vše jsem ji řekla, ale jaksi si hlavu z toho nedělá Pokusím se méně to řešit a snad to bude pro mě lepší.... Mamča říkala, ať se o jejich situaci nezajímám, ať si akorát vyřídím můj dluh s ní a přítel, když je blbej, ať tu hypotéku za ni platí...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

vážení, připadá mi to jako velmi povedená rodinka. Já tohle zjistit, tak beru nohy na ramena, přítel nepřítel.
ale jinak mispulce držím palce, aby to ustála a za rok jsme se tady nesešly nad tématem: zůstala jsem s dluhy, bez přítele a sama.
ale aby nám napsala - máme všechno splaceno a odtrhli jsme se od jeho rodiny.

arrow
profile_image
Mispulka
od 9. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na eva60:
Děkuji Snad to dopadne dobře...

Reaguji na Mispulka: Jsou nějaké nové zprávy?

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mispulka:
Pročetla jsem celý příběh.Jak to vypadá nyní? Máš své peníze(23 tisíc )už zpět?

arrow
profile_image
Mispulka
od 9. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
žádné změny neproběhly. Akorát tedy mám novou práci, tak mám myšlenky někde jinde a jsem spokojenější... Teprve minulý čtvrtek mi donesla 6 tis.z dluhu, příteli samozřejmě na hypotéku nedala... Mno hrůza... Opět by to byla debata na celou stránku, kdy jsem ji psala sms, že peníze potřebuji a nereagovala. Odmítla jsem s ní komunikovat, jen zdravím, což je nepřijatelný pro přítele, ale postavila jsem jej před hotovou věc... až bude plnit co má, budu se s ní bavit. Ani na Vánoce tam nechci, což nemůže překousnout... prý mu to připadne dětinské. Mě ale připadne na hlavu postavené se s ní normálně bavit jakoby nic... Toť vše. Snažím se to tolik nevnímát, i když je to těžké.
Zkrátka příšerná tchýně

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mispulka:
Myslím, že to, že se s ní nebavíš je ještě moc malý trest.Doufám, že z ní časem vytlučeš i zbývající peníze.Jak psaly holky, přítel by měl matku úplně odstavit od účtu, který patří příteli, ale na který ona má přístup a s penězi disponuje.Nevím, zda jsi jí peníze půjčila na dobré slovo, nebo to máš na papíře.Právník by ale byl na místě nejen u Tvých peněz-jsi defakto cizí osoba - nejsi jeho manželka , ani její snacha, a poškozená jsi tu Ty, ale i u podivných půjček a hypoték ,které na Tvém příteli matka vymámila.Minimálně bys alespon věděla, čím můžeš pohrozit a dopis od právníka , kde by byl výčet všeho, čeho se dopustila a postihy z toho vyplývající by ji mohl trochu hnout svědomím a polekat ji.Exekuce by taky neškodila- myslím u tchýně a tchána.
Zajímalo by mne, jak by přítel reagoval, kdyby jsi mu dala vybrat- jestli Ty a Vaše štěstí nebo jeho vykutálená rodina, co si z Vás udělala s odpuštěním dojnou k...u a lepidlo na všechny svoje finanční problémy.
Přeju Ti hodně štěstí, a klobouk dolů,že tohle vydržíš.Když budeš mít náladu,písni, jak se Vám vede.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené