arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,

zajímají mě názory těch, které ještě s přítelem nežijí. Já jsem s přítelem dva roky, vidíme se převážně o víkendech, jelikož přítel jezdí na kolej, a funguje to u nás tak, že buď jsme na víkend u mě, nebo u něho doma. Pokud jsme u něho, je jasné, že veškeré věci, co on potřebuje (vyprat prádlo, jídlo s sebou na další týden), má od jeho mamky. Abych to uvedla na pravou míru, můj přítel není žádný mamánek, je velice samostatný, kolikrát i doma uvaří, prádlo si vypere sám. Jenom mě zajímá, zda se některé z Vás do práce jeho matky nějakým způsobem snažíte zapojit, např. že se nabídnete, že mu něco vyžehlíte, nebo uvaříte i vy, aby měl s sebou něco i od Vás. Kolikrát se snažím, ale jeho mamka je tak ochotná, že všechno dělá sama. Kolikrát mě to i mrzí. Samozřejmě chápu, že jeho mamka ho vidí taky jenom přes víkend a tak jí nevadí všechno mu připravit, přeci jenom asi je taková každá matka, jenom mě zajímá Váš názor ohledně této věci. Případně jak to řešíte vy, pokud jste ve stejné situaci. Jestli jenom přihlížíte, nebo se snažíte zapojit, aby měl Váš přítel něco i od Vás. Přítelovi je 20, mě 19. A občas mi přijde, že to jeho mamka s tou péčí až přehání, 20x se ho přes víkend ptá, co bude chtít k jídlu apod. Mám s ní dobrý vztah, je moc hodná, ale tohle je už moc. Nebo jsou takové matky všechny, jenom mě to už začíná lézt na nervy?

Děkuji za názory.

Proč by jsi to měla dělat? Ty nejsi jeho matka jsi jeho přítelkyně a ani spolu nebydlíte. Nevim, že máte všechny potřebu se o partnera takhle starat už vidim jak by nějaký chlap přišel k vám a začal tam uklízet..

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se přiznám, že se moc nezapojuju (max. pomůžu mu uklidit v pokoji, občas udělám snídani, večeři), protože jsem si vědoma toho, že v pozdějším věku se o chlapa budu muset starat prakticky nonstop. Takže si ještě chvíli užívám to, že mu nemusím prát žehlit, apod..

Reaguji na EleanorWoods:
Přesně tak.Také jsme to tak meli s přítelem, 4 roky jsme spolu bývali přes víkendy.Něco jiného je teď , když spolu žijem.A to taky nedělám všechno já,v žádným případě.Máme všechno pěkně rozdělený.Nebudu jeho služka , i když ho miluju nejvíc Ale tohle ne ne

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já bych se do té péče tak nehnala Užiješ si ji až až, až spolu budete bydlet. A nedejbože, že by si ve 20 zvykl, že kolem něj skáčeš i ty i jeho maminka

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Já zase nechápu, proč hned takový názor. Samozřejmě názor je to tvůj, ale já jsem se zeptala normálně, tak bych uvítala, kdyby se mi dostalo i normálních odpovědí.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Natyy: Rozhodně jsem neměla na mysli, že mu budu dělat služku. Jenom se třeba do něčeho zapojit. Přijde mi blbé nic nedělat.

Cituji EleanorWoods: Proč by jsi to měla dělat? Ty nejsi jeho matka jsi jeho přítelkyně a ani spolu nebydlíte. Nevim, že máte všechny potřebu se o partnera takhle starat už vidim jak by nějaký chlap přišel k vám a začal tam uklízet..


Cituji trvalka: protože jsem si vědoma toho, že v pozdějším věku se o chlapa budu muset starat prakticky nonstop

A to jako proč?! Jaký si to uděláš, takový to máš.
Jestli to holky takto berete, tak se pak nedivím tomu, kolik chlapů je nesamostatných, líných a pohodlných očekávajících full servis.

Cituji BellaEJ: Jenom se třeba do něčeho zapojit.

Stále nechápu proč?

Cituji BellaEJ: Přijde mi blbé nic nedělat.

Když k tobe přijde, tak máš určitě uklizeno, nakoupené jídlo, něco uvaříš, to je dostačující.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přítelova mamka je natolik starostlivá a štědrá, že nejen že o víkendu napekla/navařila vždycky jemu, ale půlka byla pro mě, abych na koleji nestrádala hlady... Bylo mi to blbé, ale nebyla s ní řeč (naopak se spíš urazila, že to od ní nechci).

Takže uklízení a vaření bych vůbec neřešila, pokud tedy on neuklízí a nevaří u tebe doma. Spíš bych se teda zapojila společně s přítelem (např. jeden umývá a druhý utírá).

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adka: Stále nechápu proč?

Protože i když spolu nebydlíme, náš vztah je dost vážný na to, abych už taky mohla udělat něco já. Nevím jak Vy ostatní, ale osobně mi přijde trapné, když už tam jsem, abych s ničím nepomohla, v 19 je to snad podle mě i slušnost. Ne se jenom na všem svézt, najíst se, pomuchlovat se s přítelem a jet zase domu. ?
Nechci číst otázky typu, proč bych měla něco dělat, protože mě to přijde normální.

arrow
profile_image
meberry
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji BellaEJ: Nechci číst otázky typu, proč bych měla něco dělat, protože mě to přijde normální.

No tak proč se nás ptáš jestli to máš dělat?Tak ze sebe prostě udělej služku a je to vyřešené.

Cituji Adka: Jaký si to uděláš, takový to máš

Ano,přesně tak.

Cituji BellaEJ: Jenom se třeba do něčeho zapojit.

Myslíš u něj doma?
To ti zkusím odpovědět z pozice matky než by se mi nějaká slečna motala v kuchyni,kde neví co kde je,to raděj vše udělám sama
Celkově mám doma svůj systém,takže pomoc bych odmítla.
Ale u sebe doma mu klidně uvař

Cituji BellaEJ: když už tam jsem, abych s ničím nepomohla, v 19 je to snad podle mě i slušnost

Jsi tam na návštěvě, tak nevidím důvod, proč mu tam uklízet, žehlit, prát ....

Cituji Monus: V tom případě tedy také nechápu proč se ptáš

Já také ne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené