arrow
Neprodává v Bazaru

Často čtu inzeráty nabízené k nějaké firmě DEDRA. Pracujete v tomto někdo?Pokud ano,jsou výdělky dobré? Přemýšlím jestli to zkusit nebo ne. Děkuji moc za odpověďi

Ahoj, pracuji pro ně 3 roky a jsem spokojená. Dělám z domova kdy mám čas. Prodáváme ekologickou drogerii,kterou Dedra sama vyrabí máme v nabídce také oblečení,doplňky do bytu,pomocníky do kuchyně atd. Využívám hodně slevy na oblečení a většinou tím si dělám i reklamu protože zákaznící většinou objednají to co nosím. Drogerka se taky dobře prodávám protože máme v nabídcce to co každý doma používá a běžně kupuje v obchodě. Pokud bys měla zájem napiš mi, ráda poradím. Mám svůj obchod, několik lidí pod sebou. Kdyby jsi chtěla napiš mi tvoji adresu a pošlu ti tištěný katalog.

Reaguji na terinek: Dedra je AVON a Oriflame trochu jinak, ale princip stejný, uháníš rodinu a kamarádky, aby si něco kupovaly a ty z toho máš % slevu a to je tvůj výdělek U Dedry akorát prodáváš drogérku a rozšířili to i o jiné blbiny, najdi si na googlu jejich web a uvidíš.

Reaguji na wovel:
Ano funguje to na stejném principu jako tyto spolešnosti ale pouze v tom,že se jedná o katalogový prodej. Ale určitě nemusíme nikoho uhánět a plnit nějaké šílené limity,kdyby ano nedělám to protože bych na to neměla. Nikomu nic nenutím a vydělávám protože lidé mají zájem a sami s objednávkou přijdou

Reaguji na Eliizabetha: Však ségru v AVONu taky nikdo nenutí, samozřejmě když jí to jde, má za to odměny, ale nenutí ji. Ty to taky děláš kvůli výdělku, né abys spasila svět. Kdyby tvojí známí věděli, že na tom máš relativně velkou % slevu(a to je tvůj výdělek z jejich peněz), tak by se raději registrovali a objednávali sami pro sebe, aby to měli taky za méně peněz a tobě ty navíc nemuseli dávat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené