arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nina91: a jinak tu tvoji fóbií ze svalů už vůbec nechápu. několik faktů: 1) svaly spalují tuky. aby ses zbavila tuku, potřebuješ svaly. jinak než přes svaly se tuků nezbavíš. 2) máš-li více svalů, máš i vyšší bazální metabolismus a můžeš si dovolit více jíst, respektive při dietě i když zrovna nic neděláš hubneš více a 3) ženy nemají dispozice nabírat velké množství svalové hmoty jako muži. je to pro ně naopak obtížné. i když budeš posilovat anaerobně a jíst hodně bílkovin, nebude z tebe rambo. to bys musela přidat výživové doplňky, případně steroidy, a opravdu se cíleně snažit o nabírání svalstva. je to opravdu věda a z normálního jídla a sportu nebudeš vypadat nijak "hnusně vysvalená"..

Přesně tak

a zkusila jsi třeba sacharidové vlny? Chápu, že ne každý má tu disciplínu, ale nespomalí ti to metabolismus a jednou za týden se můžeš pěkně 'přežrat', po čemž samozřejmě trošku přibereš, ale zase to nastartuje metabolismus a další týden hezky spaluje. Je to jenom o oblbnutí organizmu, vytvoření kalorického deficitu je samozřejme nezbytnost jakékoli diety, přes to prostě vlak nejede .Na mě to teda funguje hezky, ale ten bezsacharidový den je docela obtížný.

Vydrž! Tělo si musí zvyknout. Já pomocí počítání jedu 4 týdny a teď jsem teprve začala hubnout! Takže to chce čas. Mám asi jako ty 6.100kJ,168cm aktuálně dnes ráno 62,2

Jo a z kalorických tabulek jsem přesedlala na Stob, kde ty semafory jsou opravdu motivující. Na kalorických tabulkách jsem nezhubla nic, protože jsem si myslela, že když mám míň než je DDD tak to je pro mě dobře. Stob je super, jen je tam málo potravin, ale tak když tak na nějaké mrkneš na kalorické tabulky. Hodně štěstí!

Reaguji na pyrolis:
Důvodů, proč nehubneš, může být víc.
Nejčastější příčinou v dnešní době, je snížená funkce štítné žlázy, která zpomaluje metabolismus.
V takovém případě je potřeba zvýšit přísun přírodního jódu. Nejlepší je Kelp.

Nedostatek jódu vede ke zpomalování duševních funkcí, k nárůstu tělesné hmotnosti a ochuzuje organizmus o energii. Užíváním Kelpu posílíte organizmus proti účinkům radiace. Dále tento přípravek napomáhá spalování přebytečných tuků, zabezpečuje normální růst dětí a dostatek energie, udržuje zdravé vlasy, pokožku a zuby. Celkově se podílí na udržení duševní svěžesti. Nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy. Podílí se na regulaci metabolizmu.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

14 dní je málo. Tělo si říká, už zase blbne s dietou..to ji přejde za pár dní,takže hlavně vydržet.
Říkáš, že 1 kilo jsi zhubla a pak byla oslava, tak vidíš, šlo to, akorát je třeba vytrvalosti.

Duležite taky je, kolik nadváhy máš, jestli 5 kilo, tak to pujde dolu ze začátku pomaleji než třeba 30 kilo. A 30 kilo zase bude na dlouhou trat - to jsi určitě nenabrala za měsic, tak prostě nečekej, že to co jsi tloustla napr. 2 roky, že to zda dva měsice zhubneš.
Plus jestli jsi předtím necvičila, tak něco muže byt i narust svalu - což je jen dobře, více svalu více spálí.

Jak jsi nabrala? Jedla jsi hodně nebo nějaka porucha příjmu potravy jako záchvatovite přejídání?

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Nejčastější příčinou v dnešní době, je snížená funkce štítné žlázy, která zpomaluje metabolismus.
V takovém případě je potřeba zvýšit přísun přírodního jódu. Nejlepší je Kelp.

To at si radši zajde na endokrinologii a nechá vyšetřit krev, než brát něco jen tak. Přírodní doplnky brát muže, ale protože je to nutne, a ne že zrovna u tohoto vyrobku píšou, že po tom muže i hubnout. Pokud nemu se štítnou žlázou problem, tak je to zbytečne.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevaž se, měř se. Cm ti řeknou více.

taky si uvědom, že pro shození 1kg tuku musíš vytvořit energetický deficit přibližně 30000 kJ (což je třeba 60 běžných rohlíků), takže ono to opravdu jde pomalu

arrow
profile_image
loolitte
od 6. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musíš trochu déle vydržet
Mě se stalo, že tak 2 měsíce nic a pakk jsem najednou strašně zhubla - ale tenhle způsob moc nedoporučuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

na tvém místě se na nějaký počítání vykašlu.. Jez prostě zdravě, 5krát denně a hodně pít- ale to určitě znáš.
A neboj se bílkovin.. Je to základ.. Zkus na tu večeři si třeba nic ze sacharidů nedávat..
A radši se nevaž a měř

arrow
profile_image
Beruschka.04
od 13. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na pyrolis: Zdravím..všimla jsem si,že máš jako přezdívku spalovač tuku..máš s ním zkušenosti?

arrow
profile_image
monikačka
od 16. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se tedy více vážím než měřím. Je to přeci jen rychlejší. Počítat kalorie mi přijde taky nepraktické. Důležité je vydržet a nevzdávat to. Mě taky někdy trvá dlouho než vidím výsledky. Každopádně je nejlepší se průběžně hlídat než se vykrmit a pak se to snažit během 14 dnů shodit.

arrow
profile_image
Megiie
od 31. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Hele na mě to počítání taky nefunguje. Snažím se nejíst více jak 7000Kj (protože hodně cvičím a pak bych měla chutě a hlad) jinak C,T,B dodržuju taky a stejně nic. U mě bude problémem nejspíš hypothyreoza a taky zpomalený metabolismus dřívějšími PPP a následným rychlým přibráním..

arrow
profile_image
JájinkazLB
od 10. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pyrolis: U mého sporttesteru je uvedeno při redukci hmotnosti udržovat TF 60-70%, což pro mě s výškou 174cm, váhou 66kg a věkem 26 představuje 132-149 tepů. TF jak uvádíš se mi zdá málo. Rozhodně nemá cenu počítat nějaké kalorie, ale víc přemýšlet nad tím, co jíst, jak často a jak velké porce. Rozhodně bych vynechala všechen cukr a pečivo!, pila hodně vody a dala bych si do jídelníčku hodně zeleniny. Pravidelný sport a rozhodně bych se nevážila každý den a čekala, že se něco změní po dvou týdnech. držím palce, aby se ti to povedlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené