arrow
profile_image
Lavender
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Sice jsme teprve na začátku prváku, ale už teď si musíme vybrat, kam na taneční kurzy budeme docházet. Máme na výběr Dynamic, Starlet a Dagmar (jsme z Brna). Moc bych vás prosila o vaše zkušenosti, protože si už nevíme rady. (Hledala jsem diskuze na internetu i tu, ale nic jsem nenašla)

Vím, že v Dynamicu je možnost třeba zajít jiný termín, pokud občas nemůžeš (např. druhý den test atd.) pro holky i kluky. Prodloužené v Boby, doplňkové akce u nich na Zábrdovické, většinou pátek nebo sobota. Někteří asistenti mi přijdou arogantnější, ale většina z nich je fajn, lektorky téže dobré. V ceně máš vlastně 10× to jejich dance fitness, pokud chceš zkusit street nebo zumbu.
Starlet dává možnost pouze klukům docházet, jak chtějí. Plesy jsou na Stadionu, přičemž vstup pro rodiče, příbuzné atd. je stejný jako mají v Dynamicu v Boby. Pouze závěrečnou mají v Boby. Plesy jsou někdy v pátek, sobotu, ale měli i v úterý. Hodně dají na to, že jsou v Brně nejstarší školou. Běžná praxe je, že kluci holkám kupují u baru třeba pití (což v Dynamicu nejde.)
V podstatě se v obojím naučíte, vybírala bych právě podle plesů - vadilo by vám ho mít v úterý? Chcete akci, kde bude více lidí, bude to pompéznější (Dynamic) nebo něco komornějšího, familiárnějšího (Starlet)? Ujasnila bych si priority a podle toho vybírala. Z těch priorit určitě vyškrtněte cenu! Rozdíl mezi tanečníma školama je pár stovek. Taneční (zvláště pro holky) jde do tisíců, takže je to zanedbatelné.
Samozřejmě předpokládám, že se na těch kurzech někdy ukážete a ne, že se budete courat po hospách
O Dagmar bohužel nic nevím. Avšak do školy nějací zástupci těch TŠ přijdou, aby vás přesvědčili, tak uvidíte

Já chodím do Dynamicu a jsem celkem spokojená

arrow
profile_image
Anietish
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme chodili minulý rok do Dynamicu.. Jsem na zdravce,takže třída plná holek, ani jeden kluk.
Slibovali nám, jak to roztřídí tak, aby s námi chodili hlavně kluci...Když jsme došly na první hodinu, tak tam byla naše třída (cca 25 holek) + další dvě třídy holek a 9 KLUKŮ ! Žádná "třída kluků" tam nebyla..
Myslely jsme, že si z nás asi dělají jen srandu...A co vím o té možnosti chození na jiný kurzy, tak Dynamic to dával (nevím jestli je to tak i tento rok) pouze klukům.
Říkala jsem si, že jít do Dynamicu byla chyba, nevím...Je pravda, že ty plesy a akce mají asi o něco lepší, ale za jakou cenu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Kamarádi chodili do Starletu a byli spokojení.

arrow
profile_image
Lavender
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já vám nevím. Naše třída chce mermomoci do Dynamicu, i přes všechny stížnosti co se na nás valí...já doufám, že je ještě překecám...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené