arrow
profile_image
SweetJess
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem s řasami dost spokojená, ale je to hlavně o tom, kam půjdeš na řasy a jak bude šikovná kosmetička, aby Ti to nalepila profesionálně.

arrow
profile_image
SweetJess
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jinak s ,, Veru,, souhlasím.. zvlášt slevomaty!!

arrow
profile_image
natal.hanak
od 3. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pučmeloun:
Souhlasím! Když mi příroda nenadělila husté a dlouhé řasy, nevidím důvod, proč bych si musela lepit! Dělat ze sebe něco, co nejsem a nedej bože ještě předstírat, že mi to tak narostlo! Ano, husté dlouhé řasy jsou krásné, ale když jsou vlastní. Necítila bych se v něčem, co by vlastně vytvářelo jen jakousi iluzi něčeho skutečného. Za mě tedy NE - vraťme se raději k přirozenosti, každá jsme přece krásná, jen trochu sebevědomí, holky!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

73

Reaguji na Milísek: Tak tím, žes byla na doplnění po 3 týdnech místo 14 dnech, to určitě není, díky tomu se tvé řasy takto nezničí. Jinak souhlasím s Veru, slevové akce, podivně nízká cena atd. už svědčí o tom, že kosmetička nebude pracovat s bůhvíjak kvalitním materiálem a už vůbec nebude nalepení řas věnovat takový čas, který by měla, aby byla práce precizní a kvalitní. Chodí ke mně spousta zákaznic, které si nechaly nalepit řasy jinde za cca 800 - 1000 Kč, za 40 minut měly aplikaci hotovou, na očích max. do 30 řas a ty ještě byly slepené a zacuchané. Jiné zákaznice přišly s tím, že jim aplikovali řasy ve stejné délce a nakonec jim je malýma nůžkama zastřihly "hezky" do obloučku Bohužel všemožné hrůzy se dějí

arrow
profile_image
kukylinka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem Diamondky, dvakrát, vypadalo to super a na doplnění jsem šla hned 20.tý den, takže jsem svoje řasy neviděla, ale teď mám celé Diamondy dole a jsem v šoku, moje řasy jsou poloviční, polámavé a i když na ně nanesu několik vrstev řasenky, tak bohužel i tak vůbec nejsou vidět ://. Za mě bohužel ne

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji natal.hanak: Necítila bych se v něčem, co by vlastně vytvářelo jen jakousi iluzi něčeho skutečného. Za mě tedy NE - vraťme se raději k přirozenosti, každá jsme přece krásná, jen trochu sebevědomí, holky!

No, to by mne tedy zajímalo, jak bys to vysvětlila holkám, které mají trudovitou plet, nevýrazné obočí, bílé neviditené řasy,jemné řídké vlasy,druhou bradu atd atd..ty by určitě přirozenost a absenci nějak to zakrýt nebo vylepšit vítaly s otevřenou náručí.

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám řasy od března a nemůžu si je vynachválit. Rozhodla jsem se pro ně hlavně z důvodu, že mi začaly vadit řasenky - slzely mi oči a taky proto, že jsem měla před laserovou operací očí a nesměla jsem se nějakou dobu před zákrokem stejně líčit. Vlastní řasy nemám moc výrazné ani dlouhé, barvení taky nepomáhalo. Takže spíš z praktických důvodů.
Ale s názorem, že se tím akorát zničí vlastní řasy nesohlasím (samozřejmě záleží na kvalitě a jak se o ně staráte). Řasy se oslabí hlavně z důvodu že "zleniví", nemusí plnit svou funkci ochrany oka, ale určitě dorostou zpátky až ty slabé vypadnou. A divím se že v dnešní době někoho něco umělého ještě nějak udivuje, a myslím že chlapy teda taky ne.
Asi před čtvrt rokem jsem sundala gelové nehty, které jsem nosila snad 4-5 let vkuse a nemám je zničené ani trochu, spíš naopak - nechávala jsem je odrůst, žádné zpilování.
Ze mě tedy ANO

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Ježiš holky, nepřehánějte to s řečmi o přirozenosti. Nepřijde mi přirozenější si denně malovat oči řasenkou, než si je nechat prodloužit, vyjde to nastejno. V době implantátů, liposukcí, prodloužených vlasů a podobně jsou ty řasy "nejmenší zlo" a když se to udělá střídmě a se vkusem, vypadá to moc hezky.
Nemám umělé nehty, vlasy a podobně, ale na řasy nedám dopustit, skvěle to ušetří čas.
Jen se obávám, že vzhledem k citlivosti očí si budu muset dát pauzu .
Přidávám fotku. Pro někoho to bude možná "moc", ale i mé přírodní řasy jsou hodně dlouhé, takže podle toho vypadají i ty umělé. Dříve jsem při nalíčení řasenkou vypadala obdobně, takže žádná extra změna.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dipendenza:
úžasná

Kdybych neřešila peníze asi bych chodila,měla jsem 2 měsíce super,ale po 3 týdnech to pelichalo a to jsem byla u různých doporučených kosmetiček,mám je slabé,nakonec jsem je nchala vypadat s tím že poslední již mi padaly v trsech s mýma vlastníma.Za mě už ne.Leda na pořádAbych nemusela vidět ty svojeteď už po měsíci jsou naštěstí jakž takž zase normální.

Za mě NE!! Vypadalo to hezky týden, potom to začínalo jakoby pelichat i přesto, že jsem používala doporučenou průhlednou řasenku a každých čtrnáct dní se mi nechtělo vyhazovat 500,- jenom za doplnění řas.

arrow
profile_image
lukyfejfi
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

čau jdu na to taky,ale mám to přes slevukaždopádně pár vašich postřehů využiju,mám pěkný řasy a chci je jen víc zvýraznit,tak budu chtít řasy tenčí a ne moc dlouhé,myslím,že postačí tak 11ky,tak dík a uvidím,nemáte náááhodou někdo zkušenost se salonem Novodvorská?dík

arrow
profile_image
Kllea
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

no....ty slevové akce bych zas tak moc nezatracovala. Já jsem si nechala řasy prodloužit právě přes slevovou akci, prodloužení mě stálo cca 800,- + 1 doplnění zdarma. Výsledek je ohromující, paní velice šikovná, snažila se pokrýt opravdu každou řasu. Příští týden jdu právě na to doplnění a popravdě nevím, co mi tam bude doplňovat, vypadly mi asi tak 3 řasy za tři týdny. Paní používá řasy Emporio Lashes. Takže moje zkušenost je velmi dobrá!!

Cituji Mirabelka: To je právě ono - pokud se řasy lepí precizně a správně, tak dlouhodobé nošení není problém, já sama mám spoustu zákaznic, které ke mně chodí už přes rok a půl a řasy mají stále v dobrém stavu, zrovna minulý týden jsem jedné zákaznici řasy asi po roce sundávala a sama byla překvapená, jak měla ty své husté

Musím potvrdit Byla jsem až překvapená, že jsem měla řasy v pořádku po sundání v saloně kde řasy aplikovali kvalitně.

Reaguji na Milísek:
Nelze soudit prodlužování řas dle jednoho salonu Já mám bohužel dva druhy zkušeností...

Poprvé jsem měla s řasami něco tak neuvěřitelného, že jsem na ně nemohla ani nanášet řasenku (na koncích řas jsem měla kudrlinky a polovičku řas jsem ani neměla- ještě teď se mě to po letech vybavuje a chce se mě brečet) ... o daném salonu zde byla i diskuze (Semillaso Brno).

A na druhou stranu jsem si nechala prodloužit řasy v saloně Mirabell. No a teda to bylo sto a jedna. Řasy krásné, řasa na řase a po sundání jsem teda šok nezažila. Musela jsem je sundat jen díky dlouhé době mimo ČR a cestování. Jsem si jistá, ale až se vrátím, tak do toho pujdu znovu. Moc mě to ušetřilo čas.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené