Reaguji na dipendenza:
Krásné Tak tak "nepřirozené řasy" se mě líbí a jsem si jistá, že i mužům A jak jsi řekla to s řasenkou, přece nepoužívám řasenku abych vypadala jako nenamalovanuá

arrow
profile_image
Moničkaaa
od 28. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já jsem řasy vyzkoušela prvně před rokem přes slevomaty a hrůza běs, po dvou měsících jsem je dala dolu. Loni v létě jsem je vyzkoušela znovu,opět slevomat, ale jiný salon v Praze. Opět hrůza! Málo řas, hodně lepidla a jeden velký chumel a celková aplikace trvala tak 45min!! Většina si chce nahnat nové zákazníky a je jim jedno jak to bude vypadat.I když nemůžu mluvit za všechny slevy...
Naštěstí jsem narazila na profesionální kosmetičku, která mi řasy dala dohromady a už k ní docházím půl roku (doplnění cca 80 min). Řasy jsou krásné, zdravě odrůstají a většinou vypadnou opravdu jen ty odrostlé. I mini kamínek vypadá super! Za mě tedy ANO, ale jen u profesionálů

Za mě ano - ale jen u profíků. Sice jsem při hledání natrefila na salony i sólo holky, kde první nasazení stálo něco mezi 600-1500 Kč, nicméně jsem cíleně hledala hlavně fotky práce a vůbec není překvapivé, že u těch levných jsou ty řasy otřesné. Je jich málo, točí se na všechny strany a zřejmě některé nemají odhad, protože klidně nalepí i extrémně dlouhé nebo těžké řasy. Čili jsem si neváhala připlatit - našla jsem dvě odbornice, co to dělají fakt roky a ne pár měsíců - pí. Žižkovou (salon Mirabell) a pí. Bakanovou. Nakonec jsem si vybrala Bakanovou, protože měla akci, take první nasazení mě vyšlo na 2 tis., doplnění už je levné - 400 Kč. Řasy mám nádherna, paní řasy dělá 15 let, na netu má fotky práce, narozdíl od jiných levných salonů používá řasy značkové, vše dopředu vysvětlí a precizně lepí opravdu jednu na druhou. Já mám řasy rovné, ale husté, takže jsem tam strávila 2,5 hodiny, výsledek je skvělý - řasy mám týden a zatím nevypadla ani jedna - uvidím, kdy budu muset jít na doplnění. Zatím za mě obří spokojenost.

arrow
profile_image
Ouninka
od 7. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Včera jsem byla na prodloužení řas metodou BLINK LASHES. Svoje řasy mám pěkné, poměrně i dlouhé a husté, ale zlákala mě kamarádka, která na nich byla minulý týden a tak sem se objednala též. Aplikace mi nebyla nic moc příjemná, po nalepení ochranných lepítek pod spodní řasy a při nanášení lepidla..mě oči pálily a svědily - kosmetička,ale říkala, že je to normální. Při samotné práci, asi po hodině a půl se mi to napůl střídalo - chvilku pálení, chvilku nic. Ale v průběhu mě neustále tekly slzy - což prý je taky normální. Asi je to individuální, protože kamarádka byla u té stejně paní a jí to nezpůsobovalo vůbec nic. Každopadně mě tedy aplikace byla nepříjemná, už jen v tom, že mě to strašně pálilo a měla sem pocit jako bych to lepidlo měla v oku. Celý průběh trval asi 3 hodiny a půl, paní si dala opravdu záležet, jak říkám..svoje řasy sem měla docela dlouhé, takže sem si nechala aplikovat 15 tky. Po ukončení a otevření očí mi vyhrkly slzy. Strašně moc. Pár hodin to bylo vše ok, nic sem necítila, jakoby se mi s řasy ani nic nedělo, ale během odpoledne mi začaly pomalu ,ale jistě rudnout oči od vnitřních koutků až po vnější a postupem i celé bělmo..lehce zarudlé. Shodou okolností, jsme večer měli oslavu, takže sem byla pár hodin (dost) v zakouřeném prostředí a to také udělalo svoje a ráno po probuzení moje bělmo bylo celé krvavé. Dost mě bolí oči, teď by mě zajímal Váš názor, zda jste měla některá s tímto zkušenosti... myslíte si, že je mám zarudlé vlivem kouře a nebo to může být nějaká alergie či ještě nezvyk na ty řasy ?? Kosmetička říkala , že 2-3 dny oči můžu mít zarudlé, že je to běžná věc. Po přečtení několika diskuzí tady a dočtení se, že po odstranění řas mohou moje vlastní být dost zničené, tak se začínám docela obávat a začínám zvažovat zda tedy na to první doplnění za 4 týdny vůbec chodit. Riskovat, že bych přišla o své pěkné řasy tedy opravdu nechci. Ikdyž tyto se mi opravdu líbí, vypadá to moc krásně, až na ty moje angorsky červené oči teď. Jaké máte zkušenosti pár dnů po aplikace a hlavně, jak vypadají řasy třeba po několika měsících doplňování ? Předem děkuji za odpověď a omlouvám se za dlouhý příspěvek celého mého aplikačního dne.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už nikdy!!Mám nalepené trsy a po 4 dnech je sundávám sama!Protože mi je nemá kdo sundat...takže to mažu mastným krémem, olejem atd....no takže 4 dny parády mě teď budou stát asi měsíc bez řas... ..vypadám jak vypelichaná slípka.

arrow
profile_image
sabinakr
od 9. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nikdy bych si je už nenechala dělat! Byla jsem u své nejlepší kamarádky která je kosmetička a doporučovala mi je s tím že se nemusím malovat že jsem pořád krásná a tak..Že pak budu chodit během 3 týdnu na doplnění a musím si je každý ráno a večer česat kartáčkem..
Měla je sama a strašně si je vychvalovala.Tak jsem se odhodlala a zaplatila jsem tu sumu za ty řasy a prvních 14 dní jsem byla nadšená a všem jsem to jenom doporučovala..JENŽE: Dnes ráno jsem se probudila a měla jsem slznatý oči,tak jsem si je utřela a v rukách mi zůstalo plno řas,utíkala jsem k zrcadlu a zkoušela jsem si to vyčesat,jenže i na tom kartáčku zůstali řasy,jenže nejhorší bylo že ty řasy padali i s těma mýma...vypadalo to strašně,než mi nezbylo si je sundat postupně všechny. Výsledek dnešního rána byl šílený..zbylo mi tam pár štětinek krátkých řas...a vypadá to strašně,ted už jen doufám že mi to co nejrychleji aspon doroste. A příště vím že takový experimenty si už na sobě nenechám dělat..

arrow
profile_image
Margaritka
od 18. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem ted poprvé vyzkoušela řasy Luxus Lashes syntetiky. ze začátku jsem byla spokojená, ale pak se občas stávalo, že mi začaly oči píchat... tak jsem se snažila si nějaké ty řasy sundat. Bohužel lepidlo drží asi až moc dobře, takže to trhá leda s vlastníma. Po sundání řasy jsem zjistila, že jsou tvrdé jak beton a že to, co mě píchá do očí jsou ty konce řas. Mám také strach, že moje řasy budou po této zkušenosti zničené. Je pravda, že jsem se koukala na mnoho diskuzí, ale nikde jsem se nedočetla, že by někomu vadilo, že jsou řasy tvrdé a píchají. Ale musím přiznat, že mě šokovalo, že kosmetička, co mi je dělala, je prodloužené neměla. To by takto být nemělo. Protože to pak vypadá tak, že vám dělá něco, co by si sama sobě neudělala, protože to škodí očím.

Máte také někdo zkušensot s tvrdými pichlavými řasami?

Já se tak za týden pikusím si je sundat... a už nandavat raději nebudu, pokud ano,a si bych přemýšlela o norkobých nebo jen o řasách na chvilinku - trs...

arrow
Neprodává v Bazaru

NE-už nikdy takovou hloupost neudělám.

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám řasy prodloužené a sama prodlužování řas dělám. Po zkušenostech vlastních i zkušenostech se zákaznicemi mohu doporučit, aby si nechávaly aplikovat spíše přirozený vzhled řas, to je kolem 60 řas na oko při průměrné hustotě řas. To je oblepená zhruba každá druhá řasa a neoblepené řasy tak rostou bez zatížení. Pokud někdo tvrdí, že prodloužené řasy vůbec nezatíží řasu vlastní, tak je to blbost! Zatíží, je to prostě fyzika, přírodní řasa musí nést větší hmotnost než váží sama ( lepidlo + umělá řasa). Ale pokud je zatížení úměrné, žádný šok při sundání řas vás nečeká. Důležité je podívat se na to selským rozumem a holce, která má jemné a krátké chmíří od přírody, nenalepit dlouhá košťata, ale řasy s nejmenší tloušťkou a s rozumnou délkou do 12mm. Pokud chce někdo řasy sundat dolů, nedoporučuju to dělat najednou, ale nechávat řasy vypadat postupně a docházet na velmi decentní doplnění vzniklých mezer - prostě a jednoduše se postupně snižuje počet řas na oku, až vypadnou i ty poslední řasy umělé. Plná regenerace je na 3 měsíce, tak dlouhý je růstový proces nové řasy. Tedy pokud už nebudete chtít prodloužené řasy nosit, je možné domluvit se na tomto postupu s kosmetičkou - jestli se ovšem s vámi bude chtít piplat , když ví, že jí pak láchnete Toto samé lze praktikovat ve fázi regenerace řas, pokud chcete v prodlužování pokračovat, ale máte pocit, že svých řas máte méně než na začátku. Chtějte po své stylistce tuto regenerační fázi a po dobu 2 - 3 měsíců noste na jednom oku jen cca 20 řas. Mezi tím můžete řasy normálně líčit řasenkou, pokud vám chybí ten krásný černý vějířek, jako jste mívaly při výraznějším zahuštění.

Holky, hlavně přemýšlejte o tom, co po řasové stylistce chcete. Nenuťte ji dávat dlouhatánské těžké řasy a volte spíš přirozený vzhled, kdy se nalepí řasy jen na ty statné a silné, kdy malinké přírůstky řasiček mohou vesele růst dál a stát se těmi silnými, které ponesou novou umělou řasu až za několik týdnů. Jasně, nalepit umělé řasy na všechny vaše není problém, ale počítejte s tím, že to zátěž na řasy opravdu je...i když je stylistka sebešikovnější, používá takzvané kvalitní řasy ( které padají z jedné čínské či korejské fabriky) a používá kvalitní lepidlo ( taktéž vyrobené v Asii, stejně jako 90% věcí, které na sobě nosíme nebo jimiž se patláme). Pokud tohle vaše řasová stylistka rozporuje a odmítá, tak ji vyměňte za nějakou, co nevěří každému kecu, který ji řekli na školení.

Prodloužené řasy ano, ale přirozeně, pokud se nechcete po sundání nepříjemně divit A jedna dobrá zpráva na závěr - pokud máte řasy dík vaší řasové stylistce oškubané jako slepice, za 3 měsíce dorostou úplně každému Můžete je třeba podpořit ricinovým olejem, vitamíny a minerály anebo speciálními kúrami, které se dají koupit různě na netu ( Talika, Renokin atd.)

Tak prodlouženým řasám nazdar - zdar! Pokud chcete někdo individuálně řešit vaše stesky, plesky nebo přání odhledně řas, napište do PM. Jo a doufám, že fotky své práce neuvidím někde u konkurence

arrow
profile_image
Sisi14
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já šla taky na řasy, moc se mi to líbilo a bylo mi to nabídnuto za super cenu, takže jsem neodala. Před pár dny mi je kosmetička sundala a ano, dostavil se bohužel nepříjemný vedlejší efekt v podobě "zdecimovaných" mých vlastních řas. A to jsem je měla pouze měsíc. Nicméně není to tak hrozné, jak jsem to čekala. Řasy jsou kratší (jako kdyby mi je někdo ostříhal) a trošku prořídlé, ale mezery tam naštěstí nemám. Zítra to budu zkoušet nalíčit řasenkou, tak to ještě taky uvidím, jak to (ne)půjde a možná teprve potom se dostaví opravdová zlost a smutek ... ale řasy dorostou, pořídila jsem si ricinový olej, který mi na řasy vždy pomohl a lash booster od Alverde. Pokud budu mít do měsíce své řasy ze 70% zpět, budu o prodloužených řasách ještě v budoucnu uvažovat (ale pouze v případě nějaké extra vyjímečné události- moře, focení, svatba atd). Jinak se mi moc líbí názor slečny kosmetičky nade mnou, co řasy dělá. Myslím, že to vystihla naprosto přesně. Já pokud bych si ty řasy znovu nechala udělat, tak o něco kratší a řidší právě tak, aby se mi to co nejméně poslepovalo a poničilo přírodní řasy.
A tomu, kdo na řasy půjde, tak dám ještě jednu radu - dost dobře zvolit kosmetičku, protože některé dávají moc lepidla, které pak z řas nejde sundat. A některé to lepí tak, že se to pak slepí do trsů nebo jednu řasu nalepí na vaše tři přírodní řasy. A bohužel některé vůbec nenapadne dát do vnitřního koutku oka kratší řasy a tak to pěkně vytvarovat do toho krásného vějířku, takže to pak vypadá dost humorně.

arrow
profile_image
Sisi14
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

a ještě jsem zapomněla dodat, že řasy naštěstí nemám nijak pokroucené ani roztřepené... "pouze" kratší a řidší, ale nedokážu říct o kolik kratší, protože jsem byla zvyklá na ty dlouhé umělé, tak je možné, že to i trochu zkresluje pouze pocitově....přítel mi řekl, že je mám skoro stejné jak před nasazením prodloužených....
Mě ty řasy vyšly opravdu VELMI levně, ale paní se moc snažila určitě to neodbyla kvůli té ceně... Spíš šlo vidět, že tomu nějak extra nerozumí nebo že jí ještě nedochází některé souvislosti, které už ostatní kosmetičky mají vychytané. Vlastně na to, kolik to stálo to dopadlo ještě celkem dobře. 2000,- bych za to dala jedině pokud by to byla naprosto precizní práce a kosmetička by mi zaručila, že to moje řasy poškodí z max. 20-30%. Jinak jsou to dle mě vyhozené peníze...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prodloužené řasy mám od července 2012 a nemohu si to vynachválit. Svých řas mám pořád dost, ostatně, kdybych je neměla, kam by mi lepila ty umělé, že
Vyřešilo to můj problém s alergií na řasenku, kterých jsem vyzkoušela desítky, ale jakmile mi při odličování přišla do očí, bylo zle. Permanentní řasy mi pocitově nijak nevadí, pouze jsem omezila spaní na břiše, abych si je zbytečně nedřela o polštář.
Mám také pertmanentní make-up rtů, takže se nemusím už nijak líčit. Umyju se, učešu a jdu
Od začátku jsem připravena na to, že až bude potřeba, dám si pauzu. Při každém doplnění se kosmetičky ptám, v jakém stavu jsou mé řasy a jestli tam ještě nějaké jsou. Ona se pokaždé usměje a říká, že bych mohla nějaké klidně půjčit jiným jejím zákaznícím, které jich mají od přírody pět a půl..
Za sebe můžu říct, že jsem s prodlouženými řasami moc spokojená, je to slušivé, pohodlné a nemám s nimi jediný problém.

arrow
profile_image
Margaritka
od 18. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nevim, jako ta holka to asi udělala dobře.. ale prostě to, že mi slepí moje dvě či tři s jednou umělou.. mi nepřijde tak super... ono to pak docela i bolí, protože je to slepenéšpatně, i když to není vidět, tak prostě je. Ted mám svoje řasy trochu kratší a hlavně na nich má takové hrudky lepidla... taky bych příště volila delší, hustší a užší...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Margaritka: ale prostě to, že mi slepí moje dvě či tři s jednou umělou.. mi nepřijde tak super

Já myslím, že by to mělo být "řasa na řasu",aspoň mě to tak kosmetička aplikuje. Zvolila jsem nejkratší možné, jedenáctky, abych neměla nepřirozené smetáky a jsem fak hrozně spokojená. Mám krásně výrazné oči, pořád a bez práce
Co se týče stavu po sundání, nechci se přít, ale myslím, že zčásti je to opravdu "optický klam". Já mám vlastní relativně dlouhé a husté řasy, ale v porovnání s umělými..nesrovnatelné ! Kdybych je teď sundala, určitě bych taky měla pocit, že tam nic nemám..

arrow
profile_image
Ma92
od 18. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Prosím o radu. Pořád se rozmýšlím, jestli mám do prodloužení řas jít...dělá je moje kamarádka a používá Blink Lash Stylist, ona je má už půl roku a říká, že jí to její řasy nijak nepoškodilo, tak se chci zeptat, jestli někdo nemáte s těmito řasami zkušenost??

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené