arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chystám se na aplikaci brazilského keratinu a zároveň prodloužení vlasů...nemáte někdo zkušenost v jakém pořadí je lepší to podstoupit? Jestli nejdříve prodloužit a pak keratinovat nebo naopak?

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jakou metodou budeš mít prodlouženo a keratin si budeš dělat sama,nebo jdeš někam do salonu?

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

pehot
Vlasy si nechávám přidělávat pomocí keratinových spojů...poprosím svou kadeřnici, bohužel o keratinování toho moc neví, takže mi s tím neporadí

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem si dávat brazilský keratin zhruba před měsícem v salonu,ale úplně mě to zklamalo,účinek žádný,jen vyhozené peníze na to jakou to má reklamu...........Mám vlasy vysušené od žehličky a tak jsem myslela kdoví jaký to nebude zazrak....

Tohle kadeřnice bude vědět Ale řekla bych nejdříve prodloužit, potom nakeratinovat. Protože po brazilském keratinu jsou vlasy tak uhlazené, že by se těžce prodlužovalo.

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

minulý týden jsem u ní byla a o brazilském keratinu nikdy neslyšela, tak pochybuju

Myslela jsem, že ti to bude provádět stejná kadeřnice.

méně než
10 příspěvků

Ahoj, samozřejmě je možné kombinovat.... Buď prodloužit a pak dát brazilský keratin, ale až se usadí spoje, cca za 48 hodin, anebo i naopak to jde, ale vlasy prodloužit nejdříve po 14-ti dnech od brazilské keratinové kúry. Ono si moc nevyberete, já dělám obojí a je to jako s barvou, taky se nesmí dostat do spojů a v opačném případě zase čekáte než si můžete vlásky nasadit.
Ještě jeden poznatek - brazilský keratin po barvě ano, ale po přelivu nejdříve za 14 dní, jinak nechytne ....
Hodně štěstí....

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak á bych keratinovala s nasazenými vlasy, jinak bys musela chvíli čekat, než se ti keratin z vlasů trochu vymyje. (jsou pak fakt hodně jemné a klouzavé)
.

Cituji sendyshow: ale až se usadí spoje, cca za 48 hodin

proč? Když začne keratin nanášet až pod spojem, tak se mu přece nic nestane (nebo jo?)

Cituji sendyshow: Ještě jeden poznatek - brazilský keratin po barvě ano, ale po přelivu nejdříve za 14 dní, jinak nechytne ....

moje osobní zkušenost: po barvě OK, po přelivu chytne normálně, ale ten přeliv jakoby "vyžere". Takže barvit před, přelivovat po.

méně než
10 příspěvků

I když se keratin nanáší až pod spoj, tak v řadách nad už je jakoby nad spoji a stejně se obtiskne, jako barva. Je to podobné jako s melírem, když se nedá do alobalů, je všude.
A s tím přelivem - moje známá šla na brazilský keratin (Nanokeratin) den po přelivu a nechytlo to. Ten přeliv je na tom podobně jako maska, taky vlas jakoby obalí a uzavře. Takže proč zbytečně riskovat. Taky samozřejmě záleží na typu BK a postupu, není každý stejný.

arrow
profile_image
LaraMila
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O brazilském keratinu slyším také úplně poprvé. Já to mám udělané v Německu metodou Bellargo, pokud by vás to zajímalo, tak klidně řeknu víc, nebo eventuelně to najdete v tomhle článku o prodloužení vlasů.

Já si keratinuju pramínky brazilským keratinem doma, když je mám sundané. Keratin není extra drahý, ale když si je člověk nechá nakeratinovat na hlavě, platí hodně za práci, protože je to piplačka.

Prosím co tedy je lepší? Brazilský keratin prvně a pak třeba za 2 týdny jít na prodlužko? Chci pak evropské vlasy na zahuštění a prodloužení zlehka... Nevím jakou metodu prodloužení asi taky jako keratinové spoje.... Máte někdo už tuhle dvoj kombinaci? Díky

Nejdřív prodlužko, pak keratin.

pitbulinka

Po dvou týdnech už se dá. Brazilský keratin se dává 0,5-1 cm od kořínků, tak bych ho dala tak daleko, aby nebyl pod spojkou při prodlužování (mohla by sklouznout). Nevím, jestli ho chceš použít na regeneraci, nebo na rovnání ? Já ho s ním regeneruju všechno (indii ze Simply, kazachy od Pafči, remy z eBaye) ale evropu ne, to mně přijde zbytečné, tu regeneruji maximálně Chemistry. Ale svoje vlasy mám husté, jemné, rovné, tak jsem možná jiný případ.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené