Vždycky jsem byla názoru, že si budu všechno platit, že nechci být chlapovi nic dlužná, ale jak tak koukám, byl to důvod mého neúspěchu vztahů. Chlapi si na to zvykli, takže pak ve vztahu bylo normální, že jsem vždy za svou večeři zaplatila, chlap si samozřejmě rád peníze vzal, nebylo mu ani blbý vzít si ode mě 1000,- za odvoz z Olomouce do Brna a zpět autem. Sice takovým, který v pohodě žere 12 litrů benzínu, ale i kdyby žralo 100, pravej chlap by si to nevzal.
Na druhým rande mě třeba ex upozornil, že mě nezve, že nemá peníze. Já samozřejmě v tý době ani pozvat nechtěla, ale už tehdy ve mně něco blikalo. Ale jaksi asi ne dostatečně Pak jsem se na konci vztahu dozvěděla, že jsem byla jen blbý tele, co si nenechalo nic zaplatit. Ale za to jsem si vlastně mohla sama.
Taaakže už kašlu na nějaký je mi, není mi blbý, že platí - prostě platit bude! Určitě na začátku, pak nemám problém se střídáním nebo něčím podobným. Samozřejmě zas se nenechat úplně živit.
Ale chybami se člověk učí a já jsem za ně docela i ráda

Reaguji na bucinek07: Já jsem občas taky zaplatila za cestu, ale vždy tak nějak přiměřeně, kolik to opravdu vyšlo. Nenapadlo by mě dávat za cestu Olomouc - Brno a zpět tisícovku, takže jak správně píšeš, fakt jsi platila přespříliš.

No dobře, že sis to už uvědomila.

Já chodila pouze se svým manželem (nikoho jiného jsem neměla) a od začátku platil on, pak už jsme se střídali (teda vlastně v 80 % platí pořád on, ale potěší ho, když občas zaplatím i já).

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem to tady trošku pročetla no a teď už vím, proč občas zaslechnu,jak jsou všechny holky na peníze, proč tolik kluků nemá holku, proč se tolik diví, když chci taky někdy za oba zaplatit Podle mě by mělo to placení hodně záviset za finanční situaci dotyčných. Brácha je hezký, svalnatý, je mu 19, ale holku nemá. Víte proč? Protože by byla drahá Nemůže si dovolit holku,protože je student. Nepřijde Vám to divný? Každopádně některé popisované případy jsou šílený... čeho moc, toho moc. Já jsem pro střídání v placení nebo aby častěji platil on. Či aby platil pořád on(ale já mu ty peníze pak dám nebo nakoupím jídlo a uvařím). Chápu,že chcete být rozmazlovány. Ale dívejte se na to i z jejich strany. Oni chcou být třeba taky rozmazlováni a rozhodně ne jen finančně ždímani

Reaguji na Lillly1:
tady nikdo nikoho ždímat nechce, ale sorry, aby nemohl zaplatit stovku za mě za večeři, to mi přijde ubohý. Myslim, že to, že tvůj brácha nemá holku má asi jinej důvod, než to, že by byla drahá.

Cituji Aghy: Myslim, že to, že tvůj brácha nemá holku má asi jinej důvod, než to, že by byla drahá.

No pokud je student bez vlastního příjmu,tak vlastně všechno platí jeho rodiče pak je trochu trapas aby jim řekl "dejte tisícovku,chci jít se slečnou na večeři"

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lillly1:
Souhlas s Aghy. Je to gesto chlapa, který ví, jak se chovat k ženským. Samozřejmě nechci, aby za mě utratil půl výplaty, ale dva drinky snad gentlemana nezruinují.

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aghy:

Tak stovka - to je ještě OK...ale některé slečny tu mají i větší nároky

Reaguji na Laky:

přesně tak, je student a nevydělává. Čeká ho maturita,tak se rači pěkně učí

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na lasye: Však kamarádky párkrát pozval. On s tím problém nemá. Jenže někoho pozvat jednou za čas a třeba co dva dny. To je docela rozdíl...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lillly1: Tak stovka - to je ještě OK...ale některé slečny tu mají i větší nároky

třeba dvě stovky...mrchy mazaný, zlatokopecký
S některýma chlapama aby ženská v restauraci sledovala jenom pravou stranu jídelního lístku. A co se týče těch neplatičů, co se tady o nich píše, oni za to snad ani nemůžou. Jejich matky je holt nenaučily, že ženská se má hýčkat.

Reaguji na tamaris:
jejich matka je to nenaučila a ještě je v tom podpořily některý pipky, který to od nich ani neočekávaj a ochotně si vše zaplatí samy, ne- li že ještě platí za něj. U studenta neřeknu, tam se snad ještě počítá s tim, že moc peněz nemá, Taky asi žádná studentka nepředpokládá, že jí student bude zvát hnedle na večeře a kafe snad zvládne zaplatit i ten, Ale u zajištěnýho chlapa je to tragédie, ty jsou tim škudlenim vyloženě odpudivý, to je tragédie.

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tamaris:
Těmi většími nároky jsem myslela třeba zmíněný případ-jeden den útrata 1500, druhý den 500 Mě to přijde prostě moc. Nesnesla bych, aby do me přítel během měsíce vrazil treba půl výplaty, bych si pak připadala jak jeho majetek. Muži mají většinou více peněž,tak v tom případě jsem pro,aby zvali více. Ale ne aby platili VŠECHNO. Proč taky? Je to pro mě prostě nelogický. Jen protože mají penis? Prostě se mi zdá jako slušnost se alespoň nabídnout,že prozměnu tentokrát zaplatím já. Držglešle hned souhlasí, gentleman odmítne.

arrow
profile_image
manolla
od 20. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aghy: Reaguji na Aghy:
Já tedy nevím,do jakých restaurací chodíš,ale stovku za večeři i ty dvě nevim nevim...
Muj bratr pracuje,ale za svou přítelkyni utratí celkem dost i vhledem k tomu,že pije míchané koktejly(a to ne dva tři za večer),a asi by mu bylo trapny,kdyby neměl,aby jí řekl at si dá pivo,bo na nic lepšiho nemá.On si ho ale dá,bo už tak tam nechá majland .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lillly1: Nesnesla bych, aby do me přítel během měsíce vrazil treba půl výplaty, bych si pak připadala jak jeho majetek.

Partner do mě investuje hodně. Dobrovolně a nezištně. Jako jeho majetek si nepřipadám a snáším to dobře. Každá to máme prostě nastavené jinak

Cituji Lillly1: Prostě se mi zdá jako slušnost se alespoň nabídnout,že prozměnu tentokrát zaplatím já. Držglešle hned souhlasí, gentleman odmítne

S tím souhlasím.

Holky, přidávám se....před rokem jsem se sešla s klukem, a taky jsem málem spadla pod stůl, když jsem za dvě hodiny vypila dvě coly, číšník přinesl účet, on ho vzal do ruky a prej Tak to máš za 60... Taky si myslím, že v dlouhodobém vztahu se to může střídat, nebo že by častěji měl platit chlap, ale nechat někoho platit na první schůzce, to je prostě moc...Jinak on se pak chudák divil, proč s ním už nikam nejdu, když jsme si jinak dobře pokecali... Přitom jsme pracovali oba, já na tom byla finančně lépe, ale to pro mě neznamená, že bych měla na první schůzce platit....když to přeženu, to bych pak mohla financovat většinu věcí já jen proto, že mám víc peněz....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené