arrow
profile_image
angelic
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
tak na tohle mám jasný názor - na schůzce platí muž!! Když ne, bohužel to znamená, že mu nestojíte za to aby se před Vámi "ukázal", "předvedl". takže rychle od něj pryč!

Naštěstí se mi v životě nestalo, že by za mě muž (= partner, u kamarádů je to podle mě úplně jiné) nezaplatil. Samozřejmě mám vždy v penežence, a už vůbc na kartě, penež mnohem víc, a dovolím si tvrdit, že nevypadám ani nechodím oblékaná jako "sociální případ".
Z finančních důvodů by to nikdy problém nebyl, ale už by mě neviděl.

arrow
Neprodává v Bazaru

angelic
Naštěstí se mi v životě nestalo, že by za mě muž nezaplatil
to buď ráda, alee.. vše je jednou poprvé
Díkybohu můžu říct, že se mi nic podobného předtím ani potom už nestalo a doufám, že ani nestane. Dnes se tomu už směju a přidávám to k dobru , ale tenkrát mi do smíchu nebylo..

arrow
profile_image
Jaňous
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky já si teda taky myslím, že by měl platit chlap!! moc schůzek za sebou nemám, a vždycky z toho nakonec byl delší vztah, ale vždycky za mě platil chlap na prvních schůzkách. A to i když jsme oba byli studenti, což mi bylo až trapný,ale poprvé to tak má být...potom už to bylo nastřídačku..a když jsem jako studentka chodila se starším chlapem,co už si vydělával, tak ten platil automaticky všechno i nadále, včetně dovolených....

Miska
Lucka_mb
holky, to je asi poučení. Jakmile někdo pořád mele o tom, jak vydělává a kolik má peněz tak to nikdy neni tak, chlapi, který mají opravdu hodně o tom nemelou, protože si tim jsou jistý a mají tedy v tomto směru ego Ok. Takže příště, jakmile někdo hází hubou milionama, tak nevytahujte ani dvacku!! To dělám já, protože si předem řikám, že takovýmuhle pracháčovi by bylo trapná vůbec nabízet, že si za sebe zaplatim. To je fakt úchylný, nechat si zaplatit minerálku aještě dvojnásobně. Luci, kam na takový exoty chodíš??!

Miska
Při druhé schůzce udělal to samé. Když došlo k placení, servírka přinesla účet a nechala ho na stole a odešla. On začal počítat, kolik z toho je jeho!!!
tak tohle přesně udělal mojí kámošce jeden Španěl, do té doby se jí líbil, ale tohle jí naštvalo a už se s nim taky znova nesešla...

Na první schůzce (rande) platí muž. Ovšem žena by toho neměla zneužít takovým způsobem, že si objedná to nejdražší pití či jídlo (vždy si objednám jen to, co bych si mohla dovolit zaplatit sama).
Ovšem asi jako při všem záleží na okolnostech či situaci, ale tyto okolnosti bych asi nechala promítnout až na druhém rande. To první by prostě měl platit muž, taky to o něm něco vypovídá. Pokud jsme dva studenti bez nějakého výrazného pravidelného příjmu, tak se můžeme o útratu nějakým způsobem podělit, to je v pořádku. Pokud jsem ovšem studentka a jdu na rande s mužem s dosti vysokým příjmem na to, aby byl schopen zaplatit blbé dvě stovky za kafe a vodu, tak by mě asi hodně zarazilo, kdyby se chtěl o placení podělit

arrow
profile_image
elen83
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aghy
Jakmile někdo pořád mele o tom, jak vydělává a kolik má peněz tak to nikdy neni tak, chlapi, který mají opravdu hodně o tom nemelou
přesně
a neřeší, zda mají na schůzce tu vodu za dvacku zaplatit

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě se jednou stalo, že jsem byla takhle na diskotéce a nějaký kluk mě pozval na pití, vypadal celkem pěkně, tak jsem pozvání přijala. Objednal mi pivo, když jsem dopila zeptal se mě, co si dám. Tak jsem řekla, že si dám Sex on the beach a on prej, že to je drahý ať si vezmu pivo nebo víno. Tak jsem si vzala vínko a pak jsem se vymluvila a zmizla jsem. Přitom nevypadal, že by měl hluboko do kapsy z pěněženky mu vykukovaly dvoutisícovky. Jinak když jsem měla rande se svým nynějším přítelem, tak jsme se domluvili, že půjdem do kina a to jsem navrhla já. Měla jsem poukázku za 200 Kč, tak jsem ji chtěla využít. Tak jsem mu řekla jestli by nemohl doplatit ten zbytek, celkem ho to vyvedlo z míry, protože počítal s tím , že to za mě zaplatí celé,ale tu poukázku přijal. Potom mě ještě pozval na dvě Frisca a pivko. Bohužel oba máme hluboko do kapsy,tak nikam moc nechodíme. Když má prachy,tak to kino za mě rád zaplatí nebo platil cestu vlakem k mým příbuzným. Já když rodiče nebyli doma, tak jsem kupovala třeba občerstvení brambůrky, víno a tak, protože on neměl peníze. Je to bohužel student, já mám 4krát větší kapesný než on a navíc jsem teď začala pracovat v KFC, tak doufám, že si co nejdřív najde brigádu. Když jí měl, tak si koupil hned novej mobil za 10000. Nemyslím si však, že je lakomý. Měla jsem osmnáctky a on měl poslední 1000 a za ní mi koupil tričko a jemu nezbylo už nic.

arrow
profile_image
Morgan81
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jé to jsou srandovní příběhy.. Ještě musim jeden přidat Měla jsem přítele Škudlíka z Pardubic. Postavil si velikánskej barák, koupil audinu, to mu nejspíš stačilo ke štěstí a myslel si, že teď sbalí každou. Na nic víc mu nezbylo. Já za nim jezdila většinou 2x týdně svym autem, takže jsem měsíčně projezdila tak trojku. Měla jsem ho ráda, byl hodnej choval se ke mě hezky, ale postupem času jsem si uvědomila, že na takovym člověku jednou na mateřské opravdu být závislá nechci. Za celých 9 měsíců mi natankoval jednu nádrž. Když už se stalo, že mě někam pozval v neděli na oběd, byla to "Restaurace u Zelené Lípy" - klasická rohová hospoda kam chodili na oběd dělníci ze stavby. Když jsme se seznámili, bylo to asi týden po mých narozkách. Oslavu jsem dělala v Pardubicích, měla jsem tam kamarádky vyrazily jsme za zábavou a on pak za námi dorazil.. Pochlubila jsem se mu dárkem od holek, ovšem od něj jsem nedostala ani čokoládu (bylo to přece už po narozeninách..) Ale nejvíc mě dorazilo, když neustále básnil, jaký mám doma úžasný toaleťák.. že prý on ho nemůže sehnat.. byl to nějaký bílý, dražší, pevný.. Mají ho v každym supermarketu, jen stojí víc než on byl ochoten za něj zaplatit Měl doma ty recyklované. Zvláštní bylo, že když jsme šli zase na velký nákup, který jsem měla dělat já, najednou ho našel, a hned si ho nabral na vozejk ve velkym... A dovolená? Uplně co nejlevnější apartmán v Řecku (v zapadlé odporné vesničce, nepřehánim.. V té budově byly na prázdninách děti z červeného kříže, jídelna jak ve škole... moje reakce po ubytování byla, že jsem po té úmorné cestě autem začala brečet). Večer jsme nikam nechodili, vymlouval se, že to jejich jídlo nemusí takže jsme si dávali jen gyros, který vyšel asi tak jako lepší hamburger..
Takže se škudlou mam svou zkušenost a proto nikdy víc..!! Jak začnu pociťovat první příznaky, beru nohy na ramena. Taky nejsem vyžírka, ráda si dopřávám, a i partnerovi, ale musí za něco stát

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já na první schůzce si vždycky všechno platím sama. Nechci, aby měli pocit, že jsem jim něco dlužná.

arrow
Neprodává v Bazaru

No tak já automaticky očekávám, že platí muž, první, druhé, třetí a několikáté rande do doby než mám pocit, že tohle je opravdu vztah. A ne necítím se jako vyžírka. Tohle gentleman dělá. Jinak takhle to bylo i s mým snoubencem. Výlety do restaurací a do kina etc platí on. Jinak já samozřejmě taky dělám nákupy, nebo ho sporadicky někam pozvu. Jemu to přijde automatický. Jinak je vychovanej tak, že ženu živí on. Bylo by mu trapně kdyby jsme jeli napůl.

[quote=Morgan81]

S tím toaleťákem jsi mě pobavila, to byl exot .

Jé, já jsem ráda, že už nerandím. Tohle je noční můra. Já jsem na tom nejvíc nesnášela ten pocit před okamžikem placení - jak se zase kdo bude chovat...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji PetraKe: Koukam, ze mas asi za muze araba, musim se pripojit, s tim mym chodim 3 roky a ani jednou se mi teda nestalo ze bych musela neco zaplatit ja. samozdrejme taky vydelavam, ale je na me, jak a co s nima zaplatim.

Ano mám muže z arabské země. Sama jsem muslimka, takže volba snad ani jiná není. Jinak co jsem měla čechy předtím, tak to se nedalo srovnat. Nedá se žádný národ generalizovat, jací jsou muži, ale já jsem očekávala vždycky něco co mi čech dát nemohl. To nemluvím o stránce ekonomické, spíš pocitové. Ještě jsem s ním dneska mluvila o tomto tématu, že muži neplatí. No málem padl do vývrtky. A tak si pochvaloval sám sebe a ať vidím jaké mám zlato

arrow
profile_image
adelka32
od 20. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja jsem každopadne zástancem toho,že když muž pozve ženu tak by to mnel bez řečí zaplatit a nečekat,že to ona uděla za něj.Mně se ani jednou nestalo,že by jsem platila ja.Jsem sice vdana,ale manžel mi to ani jednou neudělal.Jo ,když někam jdeme tak je jasne že ja beru peneženku a platím s ní protože jsou to naše splečne peníze.
Každej chlap by mněl mit v sobě kousek gentlemana,aby se žena konečne cítila příjemne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené