Ahoj,

sháním novou gynekoložku a moc bych ocenila vaše doporučení, obzvlášť pokud jste některá třeba řešila podobný problém.

Brala jsem 7 let antikoncepci, která mi byla v dost mladém věku předepsaná v podstatě jako "lék" - měla jsem velké bolesti při menstruaci, samozřejmě nepravidelný cyklus, taky cysty na vaječnících, a hormonální antikoncepce mi byla odprezentovaná doktorkou jako vynikající řešení se samými pozitivy. Dnes už vím, jak hrozná to byla blbost. Výše popsané problémy ustaly, ale vznikly nové, až jsem se před dvěma lety rozhodla antikoncepci vysadit.

Menstruace se mi potom po nějaké době kupodivu dost zklidnila, ale pořád mívám velké bolesti a navíc jsem se v poslední době začala léčit na psychiatrii s depresí a panickou poruchou. Na začátku menstruace mívám panické ataky. Moje terapeutka si myslí, že má u mě psychika velký vliv na celý cyklus. Což tak je samozřejmě u každé ženy, ale já jsem extrém. Jsem v podstatě každých pár týdnů úplně nepoužitelná a neschopná chodit do práce atd., prostě žít.

Gynekoložka, aniž by mi udělala nějaká vyšetření, se tváří, že mám prostě smůlu, a když nechci antikoncepci, nemůže mi nijak pomoct. Taky mě posílá na terapie, ale na ty chodím, teď jsem dokonce v denním stacionáři, protože už jsem nebyla schopná vůbec fungovat, a psychologové mě zase posílají na gynekologii, aby mi udělali vyšetření, jestli mám v pořádku hormony apod.

Takže moje otázka: víte o někom, kdo opravdu řeší problémy a nepíše na všechno antikoncepci? Ideálně Praha, ale za dobrým doktorem bych i dojížděla.

Děkuju moc!

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hořčík bereš?

psychická porucha z antikoncepcie? trochu sprostost, nie?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené