arrow
profile_image
Crazyinka
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli někdo neznáte cvičební program P90X. Chystám se jej vyzkoušet a docela by mě zajímaly zkušenosti jiných...

Znám a můžu jen vřele doporučit, cvičil jsem některé z denních programů co nabízí (Ab ripper X - na břicho) a je to velmi intenzivní a zatím nejlepší, co jsem cvičil. Až se mi zahojí zranění na ruce, tak začnu cvičit 90 dní - verzi classic, jelikož chci jen vytvarovat svaly, co už mám. Kamarád dělá verzi lean a je to na něm poznat už po 30ti dnech, zhubl v pase, celkově je vyrýsovanější a hlavně mu to dodává spoustu energie a chuti do života.

arrow
profile_image
MiaEdith
od 20. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Crazyinka
Co je to za metodu cvičení? Nikdy jsem o tom neslyšela

Jedná se o cvičení doma, jedno z nejefektivnějších vůbec a co přináší výsledky. Cvičí se 6-7 dní v týdnu po 90 dní. Jsou tři verze, pro dámy je nejlepší verze LEAN, která je určená pro hubnutí a tvarování postavy. K cvičení je zapotřebí hrazda, podložka, nějaké lehčí činky (pro ženy asi tak dvě váhy - 2,5 a 5 kg) nebo místo činek speciální pružiny. Cvičení sestává převážně s vlastním tělem a 3x týdně je zapotřebí to závaží, které jsem vyjmenoval. V ostatní dny se jedná o rozličné věci typu yoga, kempo, streching, je toho spusta. Cvičí se podle DVD videí, takže stačí pustit Play a pak už to jde samo. Bohužel vyžaduje vskutku vcelku dost času. Po těch 90 dní tak 1h-1,5h denně. Tento program je extrémní a proto taky přináší extrémní výsledky. Ostatně na youtube si zadejte P90X transformation a uvidíte sami.

arrow
profile_image
Crazyinka
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

JJ to co je na youtube je dost slušná motivace a taky na facebooku je spousta fotek před a potom..... Já jsem začala verzi classic ...nepřišla mi nějak moc extrémní....svaly mě bolely jen když jsem se na konci pořádně neprotáhla, ale když jsem cvičila vše přesně podle dvd..tak jsem se druhý den cítila skvěle
....no ale bohužel jsem cvičení po nějaké době musela přerušit....ted se chystám začít znovu ale lean verzi...tak doufám že mi to vydrží
A jaké máte kdo zkušenosti s tím jídelníčkem?

Já dostal od toho kamaráda jen ty cvičení, takže jsem ten jídelníček ještě ani neviděl, můžeš mi popsat jak je navržen?

Tak už jsem sehnal i ten jídelníček... stejně budu pro svoje potřeby používat jinej, ale od pondělí začínam 90 dní, takže jestli chcete, tak vám můžu občas postnout dojmy...

arrow
profile_image
Tarnit
od 4. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
Začal jsem se zajímat o tento cvičební plán a rád bych se zeptal na nějaké nejasnosti. jak tu píšete o jednotlivých verzích, tak ty jsem bohužel nenašel . Ani na stránkách vydavatele těch DVD . Mohl by mi sem někdo dát nějaký odkaz ? A nebo objasnit jak to vlastně je. Chtěl bych začít cvičit, ale právě nevím co cvičit a co ne.
Díky

+ Jsem si ještě dodatečně vzpomněl. Našel jsem dvě verze těch DVD jedna má 12 disků druhá jen 5. Tak teď nevím kterou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já na to viděla několik reklam, když sem byla v Americe. Hrozně moc bych to chtěla zkusit, ale nevím kde to sehnat a určitě to bude drahé. Nevíte někdo, jestli se to dá třeba stáhnout na netu?

Našel jsem od Tonyho Hortona (autor P90X) krásnou krátkou příručku, jak cvičit, co jíst atd. Doporučuju všem kdo umí anglicky shlídnout, možná zjistí kde dělaj chybu v dosavadním hubnutí. http://www.wesh.com/health/23291685/detail.html

P90X: Osobně už mam 50 dní tohodle programu za sebou a pomalu už se začíná objevovat i druhá řada buchet na břiše Na začátku jsem dokázal udělat tak 4-6 přítahů na hrazdě, teďka už dam 10-12 v řadě. Můžu vřele doporučit. Osobně jsem to stáhnul z torrentů, jelikož v čechách opravdu nevím, jestli se to dá jinak sehnat. Kdo neumí stahovat z torrentů... Stahněte si třeba program bittorrent, poté stáhnete požadovaný torrent (což je jakoby odkaz na to, co chcete stáhnout) a otevřete ho v tom. Stahování je pomalé a celkem to zabírá okolo 44 giga, tak bacha na to pro nalezení zkuste třeba http://thepiratebay.org/torrent/4003067/P90X_DVD_C opy___Extras . Stahování není legální, takže doporučuji program zakoupit program přes internet a nechat si ho poslat (jde-li to i do čech).

arrow
profile_image
Tarnit
od 4. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já našel neco na czTorren. a to má 6.3 giga , tak mě celkem překvapuje že to ze stránek thepiratebay má tolik. Jinak mě těší, že jsou s tím takové ůspěchy. Jen prosím Vás jak je to ještě s těma verzema lean a classic ?

Jsou tři verze. Classic jedu já, ta je prostě pro kohokoliv když třeba nepotřebuje tolik hubnout, spíš rýsovat (tj pro muže i ženy). Lean verze se zaměřuje víc na kardio, je vhodná pro ty, co chtěj hubnout rychleji. Doubles verze je extrémní a taky je pro ty, co maj na to víc času.

Ohledně obsahu těchto verzí:
Classic: 3x týdně (posilování 2-3 částí těla + cvičení na břicho), 2x týdně (kardio - plyometrics, kempo), 1-2x týdně protahování/yoga (samozřejmě je to namíchané tak, aby se to střídalo - tento výpis je co se dělá v jeden den)

Lean: 2x týdně posilování + břicho, 3 x týdně kardio, 1-2x týdně protahování/yoga

Doubles: jako classic akorát přidané ranní kardio - 4x týdně navíc - tj celkem 6dní v týdnu se jede určitá forma kardia -> prostě extrémní případ

PS to z toho piretbay má tolik, protože jsou to DVD, určitě se daj sehnat menší verze který jsou třeba avi, ale pak nemáš podle mě na výběr jako u DVD si to pustit třeba bez hudby (zapneš si k tomu vlastní) apod.

arrow
profile_image
Tarnit
od 4. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak jo. Díky moc za objasnění a já jdu stahovat

Tarnit
A jakej se chystáš jet program? Kdybys neměl nějaký materiály v tom co stahneš, tak ti někam pak můžu hodit docela pěkný excel soubory s treninkovim deníkem, kam si to můžeš zapisovat... Mě se právě stalo, že jsem tam neměl všechno, tak kdyby ti chyběl třeba nutrition guide tak řekni.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám to jdu do toho!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené