arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem se také dostala k tomuto cvičení Zajímá mne především verze LEAN - jak jste s tím spokojení? Jaké jsou vaše výsledky? Nahrazujete něco něčím jiným (třeba místo cardia "jen běháte nebo jezdíte na kole"). Budu ráda za každé příspěvky.
A jinak ano přečetla jsem si témata P90X, ale tam se nedá moc poznat, jakou verzi uživatelé cvičí - jen málo jich tam napíše, že se jedná o lean apod.

Já jsem spokojená moc, mám za sebou první měsíc, cardio a yogu nahrazuju plyem nebo insanity. Příští týden se budu poprvé fotit, tak jsem zvědavá, jak to bude na fotce vypadat, ale na oblečení to pociťuju dost. Jinak žádnou speciální životosprávu nedržím, jen se snažím nepřežírat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Když jsem ji cvičila, nahrazovala jsem si Cardio Plyometrics a Yogu jsem buď jela P90X a nebo někdy zašla na Poweryogu, co se cvičí u nás. Výsledky byly pěkné, ale měla jsem to spojené rovnou i se změnou jídelníčku (pravidelně, po 3 hodinách, vyváženě, zdravě, zelenina, ovoce, ne sladké, tučné ...) Takže jsem za 3 měsíce zhubla asi 8 kilo a dost centimetrů. Celkově se tělo hezky zpevnilo.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bresaryk: Výsledky byly pěkné

Můžu se zeptat zda je k tomu cvičení potřeba ta hrazda a ostatní výbava, kterou mají napsanou na stránkách? Nyní cvičím Jillian Michaels, ale chtěla bych začít s P90X Lean, ale odrazují mě právě ty potřeby k tomu

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cvičila jsem poctivě 3 týdny každý den a změnila jsem jídelníček a i po těch 3 týdnech jsem viděla výsledky, bohužel posledních 14 dní jsem neustále nějak nastydlá a nemohu se z toho dostat, takže necvičím a cítím hned, že opět postava měkne. Už se těším až začnu. Jediné co mi vadí, že cvičím v podstatě to samé, takže už se těším, až nějaké cvičení nahradím během a kolem až bude venku lépe. Jinak yogu cvičím tak těch 30 - 40min. nějak se nemohu dokopoat na celou hodinu a půl.
Reaguji na Cindova: Hrazdu nahrazuju dalším cvičením s činkama.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cindova: V podstatě jsou potřeba činky, záleží na tobě jak těžké, příp. můžeš nahradit petkama s vodou, pískem apod. Hrazda potřeba je, sice můžeš nahradit nějakýma klikama, nebo cvikama na záda, ale nikdy to prostě nebude to pravé. Můžeš jí ale nahradit tou gumou co tam mají na dvd a cvičí s ní, nějaký ten expander tuším se to jmenuje. Zavěsíš to někam ke stropu a děláš ty samé přítahy jako na hrazdě. A jinak to je asi všechno. Ještě nějakou podložku, my máme koberce, takže jsem jí ani neměla.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Bresaryk: Činky mám, to by problém nebyl, podložku nepotřebuji cvičím na parketách už rok a vyhovuje mi to Jen škoda ta hrazda, nemám na to bohužel prostor. Zase si říkám, lepší cvičit a hrazdu třeba vynechat a nahradit kliky, než sedět na zadku

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Cindova: hrazdu třeba vynechat a nahradit kliky, než sedět na zadku

Joo to kadopádně

Cituji Cindova: podložku nepotřebuji cvičím na parketách

OK, akorát Yoga se cvičí bosa a to nevím, jestli ti právě nebude klouzat, pak se do toho nemůžeš pořádně položit To vyzkoušej, podložku kdyžtak koupíš vždycky.
Jinak ona ta hrazda nezabere moc místa, já mám třeba tu mezi futra samovzpěrnou, aby se nemusela nikde vrtat. Stála kolem 200,- a drží v pohodě, i manžela Takže je vlastně mezi futry rozepřená a ničemu nevadí.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Bresaryk: To vyzkoušej, podložku kdyžtak koupíš vždycky.

To je jasný Podložka mě tolik netrápí, dělám si na ní zálusk, ale bez té to jde

Cituji Bresaryk: já mám třeba tu mezi futra samovzpěrnou, aby se nemusela nikde vrtat. Stála kolem 200,- a drží v pohodě, i manžela

Super, díky za tip, mě právě šlo o vrtání a překážení, máme v bytě zdi, které se "sypou". Takhle kdybych jí mohla sundat a šoupnout vždycky do technický místnosti, tak by to bylo super.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cindova:
Jj, je to něco takového http://www.insportline.cz/268/hrazda-do-dveri#!pre ttyPhoto

arrow
profile_image
elen22
od 27. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jedu verzi lean třetím týdnem a výsledky zatím žádné něco asi dělám špatně

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na elen22: To je divný, tak že by za to mohl jídelníček?

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na elen22: a z jaké váhy postavu tvaruješ? Pokud je člověk hodně hubený, tak to jde hůř nabrat svalovinu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jééé, a můžu se zeptat kde jste verzi lean pro ženy stáhly? Já teď cvičím od Jillian 30 day shred ale pak bych chtěla přejít na P90X ale nemohla jsem nikde najít tuto verzi. Všude jen pánské.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na netík: Ale tak když jede Lean, tak předpokládám, že hubená není a spíš chce zhubnout, než nabírat svalovinu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené