arrow
profile_image
natasha corelli
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, nevím, jestli to taky znáte, ale já prostě neustále bojuju s časem. Věčně nic nestíhám. Je taky fakt, že potřebuji docela dost spánku, takže tím už mám ten den kratší. Ale vždyť moc věcí nedělám, a stejně nestíhám. Chodím do školy, mám pár hodin týdně brigády, nakupuju, doma uklízím, dělám úkoly do školy, každý den trávím nějaký čas na internetu a většinou i u televize - to prostě potřebuju, u toho si nejlíp odpočinu a je to něco, na co se můžu těšit. Ale nezbývá mi už čas na to, abych chodila pravidelně, nejlépe aspoň 2x týdně cvičit, nestíhám tolik uklízet, jak bych chtěla, nestíhám se pravidelně učit (mimo úkoly a prezentace)... A tak Vás žádám o rady, na čem by se dal ten čas ušetřit nebo jak si vše lépe naplánovat, abych víc stíhala. Je mi jasné, že na internetu bych nemusela trávit tolik, akorát se musím naučit umět si říct "dost" (to mi zatím vůbec nejde). Ale máte někdo ještě nějaké další rady?

Nechodit na Omlázko

arrow
profile_image
natasha corelli
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vláďa: Nechodit na Omlázko

Je fakt, že to by ušetřilo dost času Namlouvám si, že ne, protože mě to baví.. ale ve skutečnosti asi jo

Nejhorší požírač času je TV. Taky mám menší závislost. Stačí omezit čučení na TV a času bude spousta. B

arrow
Neprodává v Bazaru

Nezapínat počítač, popř. ano, ale nemít/odpojit internet.

Tak prostředek jako je televize využívám většinou jako kulisu či skvělý společník při žehlení prádla (což je pro mě domácí prací nejhorší, a ty košile ach jo ).

Já mám štěstí, že nemám doma internet. To bych už neměla vůbec žádný koníčky a volný čas. Je to docela návykové. Jak TV tak i internet. Zase je hezké, že si může člověk popovídat s kýmkoliv a kdykoliv.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené