arrow
profile_image
Lucik9
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoooj už dlouho jsem přemýšlela nad augmentací, konečně jsem se odhodlala a navíc se naskytla možnost, tak jsem si řekla, proč se trápit, když se můj problém může vyřešit. Jsem ještě na střední škole, a proto jsem operaci chtěla podstoupit o velkých prázdninách. To mi doktor nedoporučil, prý si neužiji léto. mám tedy termín operace v květnu, kdy budu 14 dnů doma, protože mám praxi Opravdu čeho se bojím je reakce ostatních..a to nejen spolužáků, ale také profesorů.. mé 2 hodně dobré kamarádky to už vědí..ale co ti ostatní? bojím se různých narážek a pomluv..když jsem se zeptala doktora zda-li si myslí, že je to v 18 brzo jít na operaci, řekl mi, že ne, pokud budu šťastnější a sebevedomější. Jak byste toto řešili vy, nebo jaký na to máte názor?

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucik9: A co na to říkají tví rodiče?

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak pro mě je v 18 nácti brzo. Nějak si nedovedu představit, že by za mnou přišla dcera, že chce ještě na střední škole podstoupit augmentaci. Ale to je samozřejmě tvoje věc. Já byla na zvětšení po dětech a nelituju toho. Sice jsem si myslela, že se to nikdo nedozví, ale stačilo v létě obléct šaty bez podprsenky Je mi to celkem jedno, co si myslí ostatní. Chlapům se to líbí (hlavně manžel je moc spokojený) a holky neřeším, většina tě stejně vždy pomluví. V tvém případě bych do školy volila takový oděv, aby jsi neprovokovala. Pokud kamarádky nejsou drbny, tak si toho možná ani nikdo nevšimne. Stačí říct, že sis koupila podprdu od VS

arrow
profile_image
Janeis
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucik9: A proč s tím nepočkáš až po škole? Říkáš,že je ti 18 tak to nebude trvat tak dlouho né,tak rok a půl dejme tomu asi než odmaturuješ? Já bych s tím počkala,až skončíš a s novými bych začala na novo na VŠ nebo v práci aby jsi měla čistý štít Kolikátky máš svoje,jestli se můžu zeptat...Jestli to je opravdu tak hrozné..

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já jsem na prsa šla taky v 18, šla jsem na začátku velkých prázdnin a úplně v pohodě..Prázdniny jsem si nezkazila, naopak..jestli tě prsa trápí, tak si je budeš pak naopak užívat.. Ve škole to nikdo nepoznal, ví to jen můj přítel a rodiče..Sice se divím, protože mám ve třídě závistivý slepice, které mě pořád jíždějí očima od shora dolu.. Ale je fakt, že nemám žádné balony, ani to nevypadá jako dvě polokoule připláclé na hrudníku, základ jsem nějaký měla..
Já se říkám, proč se trápit třeba do 40, jako moje mamka, když můžem mít sebevědomí už dřív? Proč si kazit tu dobu, kdy si máš užívat a bavit se?

Kdybych se rozhodla jít na zvětšení, reakce lidí by mě nezajímaly.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na irip.im: Přesně tak, co je komu do toho. Děláš to pro sebe, né pro ostatní!

Kdybych měla řešit co o mě kdo říká a jak mě pomlouvá, nemohla bych vyjít ven

Ahoj, nevím, jaké budou reakce lidí, já bych nenosila provokativní oblečení do školy, aby to nepoznali všichni ( samozřejmě, pokud si nechceš z jedniček udělat čtyřky ) Ale stejně bych s tím počkala, mě prsa ''dorostly'' až ted ve 20 ti, nejsi třeba štíhlá, jako jsem byla já? Začala jsem brát B-Komplex a to přítel koukal, co jsem poslední dobou schovávala pod trikem ( ne, jinde jsem opravdu nepřibrala )

Ti co tě pomlouvát chtějí, tě pomluví za cokoliv, ted řeknou, že máš malá prsa, pak, že sis je nechala zvětit apod...A ti, co tě pomlouat nepotřebujou tě nepomluví ani kdybys já nevím co Když máš možnost a budeš šťastnější tak bež Ty lidi za pár rokou už vídat pravidelně nebudeš a i kdyby jo, časem si zvyknou

arrow
profile_image
jija
od 27. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud se ti sešla příležitost, čas a peníze na operaci ted' tak máš štěstí. Prsa už se ti nejspíš vyvíjet nebudou a pokud jsi opravdu nespokojená, tak proč přemýšlet dalších x let o zákroku, když na něj můžeš jít hned. Čím mladší jsi, tím se budeš teoreticky lépe hojit a ty nejlepší léta si můžeš užívat spokojená se svým tělem.
K těm spolužákům... Kolik ml si necháš dát? Počítám, že nic velkého. Stačí se vymluvit na novou podprsenku, antikoncepci nebo že jsi přibrala, zrovna do prsou. Operaci bych nepřiznávala, prostě ses tak hezká už přihodila

Já prsa taky nemám velké,mám je menší, ale pěkný, plný tvar. Dříve jsem se styděla, ted už mám dlouhou dobu přítele a ten mi dokonce řekl, že se mu velká prsa nelíbí. A opravdu, když se díváme spolu třeba na film nebo na modelky, tak když vidí velká prsa řekne mi, že se mu to nelíbí a na druhou stranu, když vidí ženu s malými řekne ano, ta má pěkné prsa. Taky jsem se s ním jednu dobu bavila o plastice, přítel mi řekl, že pokud konečně budu spokojená, tak at na ní jdu, ale že mu se líbí prsa, takové, jaké mám. Tak jsem si řekla, že je mám vlastně pěkné a opravdu, od té doby, co jsem se s nimi smířila, tak se mi i líbí. Ted se mi ještě trochu zvětšily ( tím Béčkem) tak jsem úplně spokojená Takže ne všichni chlapi upřednostnují plný výstřih.

Cituji jija: Stačí se vymluvit na novou podprsenku, antikoncepci nebo že jsi přibrala, zrovna do prsou.

Cituji jija: Prsa už se ti nejspíš vyvíjet nebudou

Už jsem psala, že mě je 20 a vyvinuly se mi

arrow
profile_image
Lucik9
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nechci žádné balony..to rozhodně ne.. už ze ze zdravotních důvodů.. chci, aby to vypadalo přirozeně a aby to ke mně šlo.. jinak moje prsa jsou opravdu malá.. říkám si proč čekat..když mám teď takovou příležitost .. moje mamka měla ten samý problém jako já..hodně se tím trápila.. , proto stojí zamnou.. dělám to pro sebe , né pro někoho jiného, chci se konečně cítit žensky..

Reaguji na Lucik9:
Jinak koukám, že máte s kamarádkou stejný problém?

Cituji Arfar: Jinak koukám, že máte s kamarádkou stejný problém?

Asi jsou jako jedna duše.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené