Holky, chtěla jsem se zeptat, co jste říkaly potomkům když jste dojely z operace s novými velkými prsy? Mám 7letého syna a vidí, že tam mám toho minimum, nevím co mu říct, až se zeptá, kde jsem přišla k takovým prsům? Když se mu přiznám, můžu to rovnou vytroubit sama po celém městě. Jak jste to řešily vy? Děkuji za odpověď.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem dneska 5.den po zvětšení a zatím si to moje děti nevšimli, chodím po bytě v županu a v koupelně se zamykám, když mě muž sprchuje, ale jsem zvědavá, jak to okomentuje hlavně moje 9 letá dcera.Zatím jseou děti v tom, že mě bolej záda, mám zablokovanou páteř, tak aspoň po mě neskáčou

serena
Ahoj,mám stejně starýho syna.Tak ten si změny velikosti nějak nevšiml,jen jsem mu řekla,že tam mám bolístku,že spolu nemůžeme moc řádit.A protože chtěl jít do bazénu,tak se pořád ptal,kdy už to budu mít zahojený,abych s nim šla.No ikdyž co doma pochytí a pak řiká ostatním,to teda přesně nevim.U nás je to celkem jedno,protože to spíš po celým městě vykecal manžel,který se všude chlubil,dokonce i foto co jsem mu poslala MMS ukazoval kamarádům.

nolita
ahojky tak to je manžel frajer!!! Můj mě taky podporuje, říká, že je to jen naše věc, jestli si nechám udělat prsy, či nikoliv, ale taky si myslím, že to není nezbytně nutné, aby to věděl náš mladej a ten si toho rozhodně všimne.

Ahojky
taky mám dceru 9 let zatím jsem ji řekla že jdu na operaci s prsy a ona se na víc neptala tak jsem si oddechla. Ale co bude až se vrátím domů to opravdu nevím.

Já jsem taky řekla dětem,že mě příšerně bolí záda. Nebyla u mě změna nijak šílená,tak jsem je na prsa postupně zvykala a nic nezpozorovali,teda spíše dcerka,syn je ještě malinký.
Jednou mi akorát dcerka říkala: mami představ si,že babička nemá vůbec žádné prsa,ale na to,že je neměla ani maminka si už nevzpoměla

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo, tak na to jsem zvědavá. Na dobu pobytu v nemocnici a rekonvalescence budou děti u babiček. Mám 4letýho kluka a ten mi jednou říkal, když jsem byla ve vaně, že mám velký prsa Chudáček, moje půlky, považuje za velký, tak až mě uvidí ve vaně s novýma, takse asi lekne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to já mám dva syny 18 a 15 let, řekla jsem jim to den před operací. Reakce byly různé, ten starší se ptal, jestli to není nebezpečné a ten mladší /šetřílek/ se ptal kolik to stojí, a když jsem mu to řekla, tak pravil, že by za to měl lepší ojetou motorku.Ale když jsem se jim ukázala pár dní po operaci v plavkách, tak měli jen slova chvály (mami, ty máš teda kozy).a myslím, že dodrželi i rodinné utajení.

arrow
Neprodává v Bazaru

To můj dvouletý syn teď , když mě vidí svlečenou říká "ty brďo, prsa" A je na mě opatrný, protože ví, že mám bebínka pod prsama (říkám mu, že na bříšku, aby to nevykládal).

arrow
profile_image
Infinity
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, tak to já se svěřim s veselou příhodou.. Mám 10-tiletýho kluka, který vždycky věděl, že mám menší prsa. Těsně po operaci jsem se vymluvila, že mám bloklý záda (aby na mě neskákal).
Šli jsme takhle jednou po městě a zašla jsem do Triumphu, malej se mnou.. Prohlížim si podprsenky, vezmu jednu do ruky a malej drze pronesl : "Simtě mamii, to ti bude velkýý.." Šla jsem do zkušební kabinky, malej pobíhal po obchodě a najednou vlítnul do kabinky zrovna v momentě kdy jsem byla nahoře bez ... a zděšeně zvolal na celej obchod: "Ježííš mami, ty máš melounyy!" (jasně, že melouny to nejsou) Já ho okřiknula, aby tak nehulákal a on skoro stejně nahlas povídá: "No co, tak jsem překvapenej, co se to mojí mamce udělalo za divný tvary.. Mami, nejsi nemocná??"
A tím byla celá kapitola nových prsou uzavřená.
Ale mám kamarádku, jejíž 13-tiletý syn to povyprávěl ve škole, že o tom diskutovala i ředitelka školy při večeři Jo jooo, dětičky ...

Cituji Infinity: Ale mám kamarádku, jejíž 13-tiletý syn to povyprávěl ve škole, že o tom diskutovala i ředitelka školy při večeř

sice mám jen "modelováno" ale i náš synek o tom pohovořil ve škole při hodině Aj velmi plynule a anglicky rozvedl téma plastická operace prsou a tím tak zaujal slečnu učitelku,že už dále nezkoušela/dala mu za jedna/ a rozebírala s ním operaci jeho matky.Takže zachránil zbytek třídy od zkoušení.
Musím ale říct,že synkovi bylo 17......od té doby nemám moc ráda návštěvy jeho spolužáků bo už je jim 19 a jejich pohled nesměřuje do očí ............

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, mě čeká úplně stené dilema,mám 3 a 6 let děti a jsou zvykle, ze maminka žádná prsa nemá, tak koukám, že to taky budu řešit bolavýma zády

arrow
profile_image
hanka29
od 24. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám 7 letou dceru a ta o začátku věděla, že jdu na prsa, byla z toho nadšená. Jak jsem dojela domů, chtěla je okamžitě vidět a říkala, že je mám krásné. Ptala se, jak moc mě to bolelo, tak jsme jí to vysvětlila a ona v zápětí řekla, že jestli bude mít takové problémy jako já s prsama, tak si je nechá udělat taky. Tak jsme se tomu s manželem začali smát. Je to ještě malá slečna, tak je jasné, že ji budu prát s rezervou. Ale jsem ráda, že to vzala naprosto normálně. Pochopila, že maminka chce vypadat líp

arrow
profile_image
Mamiška
od 15. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
mám téměř šestiletou dceru, která si všimne absolutně všeho - nový účes, jiný lak na nehtech, nový tričko ve skříni.... Když jsem si před osmi měsíci nechala svoje jedničky zvětšit na menší trojky, ničeho si nevšimla - asi i díky stahovacím podprsenkám.... Pak jsem si jednou před ní stoupla jen ve spodních kalhotkách a říkám "je na mě něco jinýho"? A ona "mami, vždyť tyhle kalhotky si už měla" Takhle malý dítě se dá ještě "oblbnout" třeba tím, že to mám z cvičení z posilovny... - pokud to ovšem není fakt megarozdíl! Já měla, bohužel, jiný problém - ukecanýho chlapa!!

arrow
profile_image
mionela
od 8. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já mám dcerky 1 a 4 roky. Ještě ani nemám po operaci, ale obavy jsou na místě. Momentálně doma všechno konzultuji s manželem, aby byl taky v obraze a měl všechny informace, které tady získávám od Vás (mimochodem jste super a moc děkuju). Takže je to doma téma číslo 1. Ví to jen moje kamarádka, manžel a mamka. Minulý týden jsme byly na procházce s jinou kamarádkou a našimi dětmi. A najednou, co neslyším: "Moje maminka bude mít nový bříško a prsíčka, heč, heč!" No byla jsem jako opařená. Starší dcerka řvala na celé sídliště... Naštěstí děti jely na motorkách - odrážedlech, takže jsem rozuměla jen já, co tím myslí. Kamarádce jsem řekla, že o nic nejde, ale byl to trapas, protože jsem byla fakt rozhozená. Po tomto žážitku jsme se s manželem domluvili, že kdyby něco malá prokecla u jeho rodičů (tchyně moc empatie nepobrala, takže je výmluva nutná), tak prostě musím jít na plastiku břicha ze zdravotních důvodů (zatím ani nemám po konzultaci, takže nevím, jak to bude). Se školkou to bude taky obtíž. Naše starší malá je děsně ukecaná...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené