Tak ja musim rict, ze jsem majitelka tmavych vlasu. A me jde skvele vycesat, asi se s nim musite naaucit pracovat. Vlasy krasne zmatni a jsou objemnejsi. Mam ho take proto, ze se mi vlasy casto masteji a umozni mi vlasy nemyt. Tudiz je nemusim mit kazdy den jak sem byla zvykla. Ja jsem s timto vyrobkem naprosto spokojena. oc doporucuji. Navic cena neni natolik vysoka aby mi bylo lito tento vyrobek vyhodit do kose.
neskutečná chvála na tenhle výrobek....kupuji už léta a kdyby ho přestali vyrábět tak se si zblázním......na blond vlasy dokonalost...na tmavé určitě menší problém,jak je to bílý prášek...ale když se hoodně vyčeše,tak to jde i na tmavé....za mě 1*
Tento suchý šampon vlasy skvěle odmašťuje a dodává jim objem. Přijde mi, že blond vlasům dodává hezčí odstín (podobně jako silver šampón). Jejiné co mi vadí je jeho vůně. Z ní je mi až nevolno. Balení poměrně dlouho vydrží.
Šampon vlasy odmastí, nejlepší pro toho, který nestíhá si ráno umýt vlasy. Bohužel mi vadí jeho vůně a taky se mi zdá, že z tmavých vlasů udělá takové do šeda. Ale šampon funguje, tak jak má.
Miluji ho! Krásně zmatní a co na něm hlavně cením je, že z vlasů odstraní žlutý nádech, pro nás platinocé blondýnky nezbytný pomocník, když vlasy nejsou umyté a začínají žloutnout!