Shape Reducer Body Elixir je opravdu luxusní ..Krásně zvláčnuje pokožku,dobře se roztírá a vstřebává..má krásnou dlouhotrvající vůní a pokožka je krásně hebká a pevnější..Cena zase trochu vysoká ale pokud se chcete cítít opravdu skvěle vyplatí se investovat..:))
měla jsem možnost vyzkoušet tento jedinečný Shape Reducer Body Elixir od Alqvimia, pokožka je hned po prvním použití dokonale hydratovaná,omlazená provoněná svěží vůní,elixír se rychle vstřebává pokožka není mastná, máte pocit svěžesti a mladosti nejen na těle, ale i po duši, vřele doporučuji
Toto hedvábné tělové mléko zanechalo mou pokožku krásné provoněnou, hydratovanou, zpevněnou a vyhlazenou. Velice dobře se roztírá, nelepí. Vůně vydrží opravdu skoro celý den. Doporučuji použít v kombinaci se sprchovým gelem Shape reducer Bath a Shower Gel. Mléko je poměrně dražší, ale v poměru ceny s kvalitou se do něj investovat vyplatí. Opravdu luxusní zaležitost.
Lehoučké tělové mléko má jemnou konzistenci, velmi snadno se roztírá a rychle vstřebává, masáž s ním je moc příjemná. Není mastné a přesto skvěle hydratuje, nanáším ho večer a ráno je má pokožka krásně hebká, vláčná a pevnější. Zajímavě voní, kdo má rád takové ty éterické bylinkové vůně, bude nadšen, navíc samotný produkt je čistě přírodní. Cena je bohužel dost vysoká.
Při použití velmi příjemné tělové mléko , velmi dobře roztíratelné . Pokožka po natření je opravdu hladká , na dotek vyhlazená . Mléko má zajímavou jemnou vůni . Celé tělo se zdá po použití mléka jako vlhké . Detoxikační účinek ještě zvyšuje klady tohoto výrobku .