Alterra hydratační šampon s granátovým jablkem recenze a zkušenosti

šampony Alterra hydratační šampon s granátovým jablkem
šampony Alterra hydratační šampon s granátovým jablkem - obrázek 1
šampony Alterra hydratační šampon s granátovým jablkem - obrázek 2
Alterra (35)
4.3 z 5 5 4.3 12
Celkem 12 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
67 %

Recenze produktu
Alterra hydratační šampon s granátovým jablkem

věk
35-44

vlasy
vlnité
normální
hnědé

Další recenze od 24.7.2013 15:04:54

Přírodní vlasová kosmetika mým vlasům velmi svědčí a sedí jim, vlastně ani nevím, proč používám i chemii a nezůstanu jen u přírody. Vlasy mám hodně dlouhé, nebarvené, zdravé a mastící se. Po tomto šamponu jsou vlasy hebké, lesklé, hydratované a vůbec nejsou zacuchané. Vůně je moc příjemná a pění také dostatečně. Až dopotřebuji, rozhodně koupím znovu.

  • přírodní složení
  • cena
  • vůně
  • kvalita
  • žádné


věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
černé

Další recenze od 18.3.2014 18:28:50

Šamponu nemám absolutně co vytknout, i když je mi pořád z nějakého nevysvětlitelného důvodu bližší Alverde a jejich šampony. Vlasy mám zdravé, husté, nebarvené, mastící se. Tomuto typu sedí šampon bezvadně. Vlasy a vlasovou pokožku jemně čistí, aniž by je dráždil, po umytí vlasů nemám tendence si uškrábat celou hlavu. Vlasy po umytí trochu vržou, je tedy nutné použít kondicionér. Malou nevýhodu vidím ve větší spotřebě, musím ho dávat víc než u chemických šamponů (což je pochopitelné), ale třeba Alverde mi vydrží o něco déle. Vůně je neutrální, nijak mi nevoní, ale ani nesmrdí. Určitě koupím znovu a ráda zkusím další šampony od této značky.

  • šetrné složení
  • cena
  • dostupnost
  • žádné


věk
35-44

vlasy
vlnité
normální
černé

Další recenze od 5.11.2014 10:41:34

Šampon používám spolu s kondicionérem a vlasovou kúrou ze stejné řady a vlasem to neskutečně prospívá. Líbí se mi složení bez silikonů, i když bez použití kondicioneru jdou vlasy hůř rozčesat. Šampon má gelovou konzistenci a trochu méně pění, hlavně na mastnějších vlasech - to vždy myju dvakrát. voní krásně, jako i ostatní produkty z této řady. Vlasy jsou po něm leské a vzdušné, nemastí se.

  • složení
  • lesklé vlasy
  • nic


věk
25-34

vlasy
rovné
suché
blond

Další recenze od 20.9.2014 18:25:58

Tento šampon jsem chtěla vyzkoušet jako šetrnější variantu na vlasy, oslovilo mě jemné složení s bio věcmi a certifikáty a vzhledem k ceně je to opravdu bezkonkurenční šampon, trochu mě štve, že je to takový gel a moc nepění a tím ho spotřebuji víc, ale za tu cenu, proč ne. Vlasy krásně umyje a nemastí. Vlasy jsou po něm pevné a lesklé. V použití spolu s kondicionérem od stejné značky je prostě bomba :) Takže za mě 100% doporučuji

  • bio
  • cena
  • na to, že je přírodní hezky voní
  • asi nic


věk
35-44

vlasy
vlnité
normální
hnědé

Další recenze od 24.9.2014 16:23:28

Na to že se šampon jmenuje hydratační, hydrataci teda nepozoruji! Naopak je docela vysušuje a dělá z jemných vlasů chundel. Určitě se hodí spíš na mastnější vlasy. Kondicionér po něm jsem musela dávat témeř od hlavy, abych vlasy vůbec rozčesala. Vůně nic moc, ale na přírodní šampon asi super, cena taktéž. Dopoužíval ho přítel na svoje zdravé nenáročné krátké vlasy :)

  • přírodní složení
  • nehydratuje


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Alpecin Coffein Shampoo

4.1 79% 31 recenzí

Dixi březový šampon

4.1 79% 8 recenzí