Tenhle produkt jsem koupila na základě dobrých recenzí , které odpovídají. Gel dlouho vydrží , netvrdne, obočí zafixuje na celý den. Mám barvu pro blondýny (01 blond) a je skvělý , možná až moc tekutý. Při větší vrstvě ale nepěkně slepý obočí.Kartáček na konci tuby je taky dobrý.Bohužel dostupný jen v drogeriích DM.
Tento gel nejde nemilovat. Já sama mám blond obočí, a tak vlastním světle hnědou variantu a nemůžu si navynachválit. Barva opravdu pěkná a přirozená, fixuje tvar. Můžu pochválit i kartáček i štěteček na úpravu obočí. Za tu cenu si myslím že jde opravdu o jeden z nejkvalitnějších produktů z řad Alverde a doporučila bych jej všem.
Skvělý pomocník pro úpravu obočí. Mám odstín 02 BRAUN. Gel se nanáší kartáčkem, jako bývá u řasenky. Po nanesení ještě můžu obočí pročesat mini hřebínkem, který je také součástí obalu. Barva vypadá velmi přirozeně a dobře drží celý den. Obal vypadá moc pěkně a díky oboustaranné rukojeti je i velmi praktický.
Gel tak nějak splňuje, co by měl. Barví, čímž obočí zvýrazní a následně fixuje. Bohužel ale většině lidí moc sedět nebude, protože má dost teplý načervenalý odstín, který si můžou dovolit maximálně tak podzimní barevné typy. Pokud vám sedne odstín, můžu doporučit. Obočí s ním nedokreslíte, což se ale u gelu dá čekat.
Už mám druhé balení a určitě koupím další. Co na tomto produktu oceňuji je rychlost nanášení. Když ráno spěchám tak šáhnu právě pro tomto výrobku. Gel obočí hezky a přirozeně zvýrazní a zároveň zafixuje. Jen se na kartáček nesmí moc tlačit, aby se na obočí nedostalo až příliš moc barvy, musí se s ním jen lehce pročesávat. Na konci má ještě hřebínek na ještě preciznější rozčesání obočí. :)