Používám peelingovou masku od Alverde už pár týdnů a musím říct že jsem spokojená. Příjemně voní a po použití pleť působí svěže a čistě. Obsahuje malé peelingové částečky které jemně odstraní odumřelé buňky. Sice podle mě cena mohla být o něco nižší ale za kvalitu to stojí, přírodní složení je pro mě veliký plius. Hlavně jsem ráda že maska neobsahuje žádné zbytečné chemikálie proto ji doporučuji i citlivějším pletím.
Moje první peelingová maska od Alverde. Narozdíl od mycího krému ze stejné řady velice příjemně voní. Obsahuje peelingová zrníčka, po chvíli na pleti zaschne a pak se smyje, pleť lehce vyčistí, není to žádný "driák". Oceňuji samozřejmě přírodní složení a označení Vegan. Jen cena - 88kč, je za takové množství dost vysoká.
Maska je určená na nečistou a problematickou pleť, s kterou si ale neporadí. Je strašně jemná a téměř vůbec nevyčistí. Výhodou je přírodní složení, nízká cena a dobrá dostupnost v každé DM-ce. Navíc opravdu krásně voní, jinak než jsme u Alverde produktů zvyklí. Doporučila bych ji klidně na citlivou pleť, protože fakt nepodráždí, neštípe, nevysuší.