Řadím ji jako peeling a ne masku, protože ji nanáším na suchou pleť, chvilku nechám zaschnout, když mám čas a pak navlhčenými prsty prokroužím a nakonec vlhkou houbičkou na odlíčení masek smyju. Když čas nemám, tak prostě na trochu navlhčenou pleť peeling nanesu a rovnou krouživými pohyby masíruju a nakonec taky stáhnu tou houbičkou dolů. Pleť mám pak trochu sušší, takže nanáším hydratační masku a pak krém, jinak se mi loupe obličej. Používám max. 1x týdně. Vzhled peelingu jako hmoty není zrovna vábný.
Za mě příjemný mycí krém, který si určitě někdy znovu koupím. Při prvním použití mě trochu překvapila nevábná vůně i vzhled čistící hmoty, ale na vůni se dá zvyknout a na vzhledu přece až tolik nezáleží :) Krém je na obličeji hrozně příjemný, dobře pleť vyčistí i odlíčí. Pleť je po osušení trochu suchá, je nutné ji namazat.
Napriek nevábnej farbe dobrý umývací krém na pleť. Používam ho už dlhšiu dobu. Zo začiatku som ho striedala s inými ale potom raz v núdzi som mala len tento a umývala som si ním tvár každý deň a ničím iným a ostala som prekvapená. Pleť bola krásne čistá a po dlhodobejšom používaní sa zredukoval počet vyrážok a začervenalých miest. Po umytí mám pocit dokonalo umytej pleti bez podráždenia, krém je veľmi jemný a takisto jemne pení, čo vítam. Jednu hviezdičku mu uberám za to, že po pravidelnom používaní pokožku trošku vysušuje.
Tento čistiaci krém na tvár mojej pleti vyhovuje, keďže mám mastnú pleť, ma nevysušuje, ani velmi nemastí. Pleť vyčistí dobre. Balenie v tube je tiež fajn. Čo by niekomu mohlo vadiť je jeho farba, a vôňa. Cena je super, nie je velmi drahý. Mne trochu prekáže to, že sa horšie zmýva. Inak som s ním spokojná, takže asi kúpim znovu.
Tento mycí krém je skvělý. Nevysušuje, příjemně myje a opravdu hojí a uklidňuje pleť. Koupila jsem si ho poté, co mi jiný přípravek udělal na pleti paseku a tenhle krém mi pleť asi během tří dnů spravil. Suchá místa přestala být suchá, pleť přestala svědit a začala se mi hojit vyrážka a pupínky. Krém nepění, ale na pleti v kombinaci s vodou vytvoří mléčnou emulzi. Někoho by mohla odradit zvláštní vůně krému.