Peeling je veľmi príjemný, pleť po použítí ostáva akoby pogumovaná. Niekomu by to mohlo prekážať, mne sa to páči. Kozmetika je prírodná, pre mňa veľké plus. Zrniečka sú síce drsnejšie a väčšie, ale to mi tiež vyhovuje, pretože mám čistejší pocit. Jediné negatívum pre mňa je várazná parfumácia, pretože som citlivá na vône. Cena 3€.
Výborný peeling, který mi nevysušuje pleť. Navíc zmatňuje T-zónu, kterou mám jinak docela lesklou. Zrníčka jsou docela hrubá, ale nemám s tím žádný problém. Peeling příjemně voní, s balením produktu také nemám problém. Velkou výhodou tohoto peelingu je skvělá cena a dobrá dostupnost. Ráda si jej koupím znovu.
S tímto peelingem od Alverde jsem velmi spokojená. Jak píší ostatní je o něco hrubší než jiné peelingy na tvář. Mě hrubší částečky maximálně vyhovují, hold masíruji o něco déle, ale nemusím tak tlačit. Koupila jsem balení s 33% gratis, takže cena vynikající a objem také. Vydrží mi cca 2 měsíce při používání 2-3x týdně. Pokožku nevysušuje, takže super.
Skvělý peeling za skvělou cenu! Pleť je po něm nádherně vyčištěná, hladká a projasněná. Navíc krásně voní po meruňkách. Zrníčka jsou myslím tak akorát hrubá. Odstraní nečistoty a šupinky, takže svůj účel plní dokonale. Pleť nevysušuje. Mě vyhovuje 100% a určitě si ho pořídím znova. Oceňuji přírodní složení.
Peeling s meruňkou a měsíčkem je velmi příjemný. Při aplikaci "nedře" kůži, takže po smytí nebyla moje pokožka zarudlá. Má svěží a intenzivné vůni, která je cítit i chvíli po aplikaci. Už po prvním použití jsem měla pocit, že je moje pleť krásně hladká a póry stažené. Mám docela problematickou pleť, především co se týče tvorby černých teček, takže nečekám světoborné zázraky, nicméně můžu doporučit.