Na tento kondicionér jsem narazila náhodou, když byl v DM-ku ve výprodeji. Normálně bych si jej asi nevšimla. Musím říct, že je opravdu skvělý. Vlasy jsou po jeho aplikaci krásně jemné, dobře se dají rozčesat a celkově vypadají tak nějak lépe. Navíc krásně voní. Určitě si jej pořídím i příště. Mám moc ráda přírodní kosmetiku. Doporučuji.
Poměrně silně vyživující balzám. Jedna z mých stálic, který mám doma po ruce snad pořád. Díky jeho síle ho stačí mít na vlasech jen pár minut. Trochu srazí objem vlasů, takže používám cca na každé druhé umytí. Vlasy vypadají zdravě, vyživeně, nemám po něm problém s rozčesáváním ani s maštěním. Co nedokáže: ač vypadají vlasy na pohled krásně, na dotek jsou prostě jen normální. Mám radši kondicionéry, po kterých mám vlasy na dotek jako hedvábí.
Nějak obecně nemám ráda přírodní věci, jsem alergik a poslední dobou mám se snášenlivostí problémy. Balzám je na mě moc hutný, přijde mi, že vlasy následně zatěžuje, což nedokážu pochopit, protože mi vůbec nepomohl s rozčesáváním vlasů. Konečky vypadaly celkově lépe po vyfoukání, ale vzhledem k tomu, že mi dost vlasů vypadalo při rozčesávání si jej nekoupím.