Používám přírodní kosmetiku, takž mě tento korektor zaujal. Používám ho na rozjasnění očního okolí, což funguje skvěle díky třpytkám a dodá to takový svěží pohled, ale třeba kruhy pod očima perfektně nezakryje, v což jsem doufala. Je pod něj potřeba použít ještě nějaký jiný, třeba tuhý korektor, aby nebyly vidět.
Tento korektor se mi moc líbí, má skvělé balení akorát moc nekryje akné nebo jizvy po akné.Na kruhy pod očima je ale velmi dobrý.Na svou docela hnědou pleť mám odstín 02 Porcelain. Jsem spokojená ale trochu mi vadí že korektor nezakrývá akné. Ale jak jsem už napsala na kruhy je opravdu super. Doporučuji koupit.
Z korektoru mám trochu smíšené pocity. Začnu klady: na co mi opravdu sedí, je korekce kruhů pod očima. Díky tyčince se štětečkem na konci se v očním okolí pěkně roztírá, takže není třeba ani trochu tlačit. Nedráždí a nenamáhá tak oční okolí jako některé tuhé korektory. Na drobné nedokonalosti pleti taky stačí. S čím si však poradit nedovede, je klasické červené akné a větší nedostatky pleti. Mé dvě popraskané žilky například nezakryje, stejně jako pihy, přestože jsou celkem světlé. Takže používám spolu s dalšími matujícími produkty, nebo jen tehdy, kdy mám zrovna pleť relativně čistou.
Sice má v názvu tekutý, ale má spíš hutnější krémovou a nemastnou konzistenci. Dobře se zapracovává do pokožky, má střední krytí a vydrží dlouho (do odpoledne určitě). Nejlépe se mi osvědčil na maskování kruhů pod očima - na řešení tohoto prolbému je to zatím nejlepší "tekutý" drogerkový korektor, který jsem zkusila (z těch tuhých to byl Matt Control Corrector od Dermacolu, který se mi překvapivě nejlépe osvědčil právě také na kruhy pod očima).
Je třeba říct, že alverde nabízí 2 tyto korektory. Jeden klasický a jeden rozjasňující se třpytkami. Já chci komentovat ten klasický. Myslím že jako korektor příliš nekryje (třeba kruhy pod očima). Nicméně jsem pro něj našla jiné využití a to jako makeup. Vyzkoušela jsem všechny makeupy alverde a žádný mi neseděl. Buď nekryl nebo zalézal do pórů. Tento korektor je ale pigmentovaný akorát a po rozetření splyne s pletí, nevytváří masku, nezalézá do pórů, prostě skvělý. Takže ho používám jako makeup, prostě naťupkuji po tváři a pak rozetřu a je super :-)