Když jsem toto máslo potkala v DM, okamžitě jsem jej musela mít. Měla jsem totiž vyzkoušené makadamové máslo stejné značky a bylo skvělé. Tohle je také skvělé. Krásně hydratuje a provoní pleť. Navíc je čistě přírodní a cenově dostupné.
Výborné tělové máslo, které krásně hydratuje. Má tužší konzistenci, což mi úplně vyhovuje. Rychle se vstřebává a člověk není po použití ulepený. Vůně je krásná, úplně návyková, bohužel jí ze sebe cítím max. dvě hodiny, potom už ne. Vyhovuje mi i balení v kelímku.
Původní makadamiové máslo je mé nejoblíbenější mazadlo na tělo. Pokud mám porovnat tato dvě, tato limitka je horší. Lepí a trochu mi dráždí ruce, kde mám ekzém, což původní verze nedělá. Vůně mi časem začala vadit, je to nějaké kyselé. Ale i tak je to skvělý výrobek, věci na tělo od alverde jsou fajn.
Velice příjemná a jemná nevtíravá vůne. Tužší "máslová" konzistence, která se skvělé roztírá. Na pokožce zůstává jemný film a pocit hydratace. Balení je praktické do kabelky, může sloužit jako krém nejen na pokožku,ale i jen na ruce. Cena perfektní a naprosto přírodní.
Skvělé tělové máslo, krásně jemně voní, hydratuje, není testováno na zvířatech, rychle se vsakuje, nezanechává pocit mastnoty - prostě značka ideál :-) koupím znova