Klasickou konturovací tužku na oči AVON- glimmerstick,mám v černém a hnědém odstínu.Vysouvací,měkká,syté barvy,dobře se s ní líčí a hlavně se nerozmazává. Drží na svém místě,až do odlíčení.Chtěla jsem vyzkoušet i glimmerstick-Diamonds,má velmi pěkné odstíny,opět měkká tužka,dobře se s ní líčí,ale rozhodně nevydrží to,co klasická glimmerstick.Pokud je větší teplo,nebo jí máte delší dobu na oku,začne se rozmazávat.Třpytky v odstínech jsou pěkné,ale to je asi celé.
Tužku na oči používám stále dokola a vždy modrou verzi se třpitkama. Dělám si s ní vrchní linku, je pravda že je potřeba obtáhnout oko tak 3x aby byla barva sytá, ale to mě neva. Velké plus je že se hlavně nerozmazává a drží tam kde má. Dále má pěknou barvu, nemusí se ořezávat a je za dobrou cenu. Tužky z drogerie nemají tak pěkné barvy a rozmazávají se nebo jsou tak za 2 kila.
Tyto tužky jsem vyzkoušela pouze náhodou, líbilo se mi, jak se blýskají a také cena je v akci příjemná. Nejlepší je odstín Sugar Plum (fialová), ten jsem měla několikrát. Je výrazný, i když ne tolik třpytivý jako na obrázku a velmi dobře se nanáší. Jen mě mrzí, že se docela dost rozmazává, půl dne určitě nevydrží. Také se trošku obtížně odličuje, ale pořád v mezích, jde to. Nicméně časem si ho asi zase koupím, fialových v této ceně moc není.
Opravdu dělá kouřový efekt a vypadá na očích přirozeně. Používám ji denodenně, je jedna ze základních líčidel pro mne, nedám na ni dopustit. Líbí se mi, že nejsou přehnaně třpytkaté. Vydrží stáášně dlouho, ale radši už si zase bjednávám další odstíny do zásoby, kdyby náhodou došly :). Prostě fakt super. Cena docela dobrá.
Odhodlala jsem se vyzkoušet tuto tužku na oči a jsem velice mile překvapená, jak dobrá je. Určitě se vyplatí ji kupovat v akci, já ji pořídila za 69,-, takže to byl pro mě výhodný kup, když jsem nevěděla, do čeho jdu. Mám odstín Sugar plum a je to krásná, tmavě fialová barva. Co se týče fialových odstínu tak k mým čokoládovým očím sedí perfektně. Třpytky jsou podle mě tak akorát. Tužka krásně kreslí. Používám ji na bázi pod oční stíny, protože se mi dost mastí i oční víčka a za celý den ji musím dokreslit jen kousíček přímo ve středu víčka, ale to je jen kvůli tomu maštění. Na jiném typu pleti bude držet jak přibitá celý den. Vážně super, jsem z ní nadšená a určitě koupím znova.