Avon oční stíny Quatro recenze a zkušenosti

Kompaktní oční stíny Avon oční stíny Quatro
Kompaktní oční stíny Avon oční stíny Quatro - obrázek 1
Kompaktní oční stíny Avon oční stíny Quatro - obrázek 2
Kompaktní oční stíny Avon oční stíny Quatro - obrázek 3
Avon (439)
3.8 z 5 5 3.8 43
Celkem 43 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
20%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
61 %

Recenze produktu
Avon oční stíny Quatro

věk
45-54

oči
zelené

Jedny z nejlepších stínů, co jsem zatím vyzkoušela. Jdou totiž dobře míchat do sebe, aniž by se barva ztrácela. Nemají žádné velké třpytky, nepráší a dobře přilnou na oko i pokud se nanáší štětečkem. Bez báze mi vydrží tak půl dne, což je u mě div, protože mi na oku nedrží skoro nic :) Nejvíc se mi líbí odstíny z edice 24K.

  • spousta barevných kombinací
  • barva z oka nemizí
  • docela dobře drží
  • horší dostupnost


věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 17.4.2012 10:03:01

Mám doma troje oční stíny Quatro,světlé odstíny moc nebarví,tmavé fialové jsou fajn,bohužel mi přijde že celý den na očích rozhodně nevydrží..I když zase cena je úměrná kvalitě..každopádně na cesty je to fajn balení a líbí se mi že v jedné krabičce jsou 4 barvičky.

  • Kompaktní balení
  • nekvalitní štěteček na nanášení


věk
45-54

oči
modré

Další recenze od 17.4.2012 13:22:18

Tyto stíny od Avonu používám velice ráda,dají se krásně barvy nakombinovat a sladit.Stíny po nanesení drží,ale postupně se ztrácí,je třeba je tedy během dne domazat,ale zase výhodou je,že se nepráší a nemažou jinde,kde nemají být,takže já je rozhodně doporučuji

  • krásné barvy
  • nízká cena
  • nevydrží celý den


Tyhle stíny od Avonu si určitě koupím znovu.Ted mám kafee Latte a jsou super, nejsem zrovna expertka na líčení a moc jsem chtěla zkusit kouřové líčení a s těmito stíny to jde velmi snadno, že i já to zvládnu :-)Tyčinku na stíny moc nepoužívám lepší je větší štětec na stíny, aspon teda pro mě :-)

  • Nepráší
  • vydrží dlouho
  • dobře se nanáší
  • žádné


věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 17.6.2012 22:07:37

Avon... cena odpovídá kvalitě. Stíny se sice dobře nanáší a nepráší se, ale obsahují strašně málo pigmentů, takže je potřeba nanášet je ve velkém množství, což už potom nevypadá moc dobře. Docela mě Avon štve tím, že design obkoukal od Chanelu, který je má sice 10x dražší, ale zase 100% lepší a kvalitnější. Tady opravdu platí, že je lepší si připlatit, protože tyhle stíny od Avonu budete mít brzo vypotřebované a nikdy nedocílíte výrazných barev. Radím nekupovat a přejít k lepším značkám.

  • nízká cena
  • málo pigmentu


 
strana 2 z 9
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Artdeco Eyeshadow

3.8 71% 11 recenzí

Hůře hodnocené

Essence oční stíny

3.6 65% 65 recenzí