Prostě sprcháč. Mezi sprchovými gely nějak moc nevidím rozdíly, nerada za ně moc utrácím, i když tyto se dají v akci sehnat za fajn cenu. Mají celkem hezké vůně, dobře pění, ale celkově jsou to pro mě jen průměrné sprchové gely, sama bych asi už nekoupila.
Tento sprchový gel jsem většinou dostala jako dárek. Vůně pro mě byla většinou celkem příjemná, i když některé byli tak intenzivní, že jsem je musela střídat jinými sprchovými gely, Měla jsem také pocit vysušené pokožky a upřímně jsem byla vždycky ráda, že jsem ho vypotřebovala. Určitě však věřím, že někomu může vyhovovat.
Super sprcháče s originálními a neotřelými vůněmi. Moc se mi líbí i množství krásných a nevšedních obalů, na kterých mě štve pouze špatné uzavírání. Samotné sprchové gely nádherně voní, některé lépe a některé zase hůře, ale vše závisí jen na vkusu člověka. Gely dobře pění, ale trošku vysušují. Když je akce, tak se dají sehnat za opravdu příznivou cenu, takže je klidně koupím znovu.
Svého času jsme doma měli jen sprcháče z Avonu. Vystřídalo se nám tak několik druhů v malém i velkém balení. Schopnosti gelu jsou u všech vůní stejné - umyjí, hezky pění, ale tím to pro mě končí. S vůněmi je to jinak. Některé jsou děsné hned po otevření, jiné jsou fajn, ale po čase se vám vůně zprotiví nebo jsou to vaši miláčkové po celou dobu. Co si pamatuju, tak mi na těchto sprcháčích vadilo otvírání - někdy to šlo opravdu ztuha a často se mi i stalo, že jsem si až zlomila nehet:-/.
Sprchový gel je takový střed - ani vysloveně skvělý, ani špatný. Líbí se mi, že je v nabídce mnoho vůní a stále přibývají nové, takže si vybere opravdu každý. Sice jsou vůně mírně chemické, dají se najít i moc hezké a taky dlouho vydrží. Sprcháč moc nepění, takže ho vždy spotřebuju strašně rychle. Nějaké vysušování jsem si nevšimla, ale stejně mám radši krémové gely, které i trochu hydratují. Cena je vzhledem ke kvalitě tak akorát. Jo a to víčko je fakt děs, už víckrát jsem si na něm zlomila nehet.