Po opakovaném melírování jsem měla vysušené vlasy.Koupila jsem tento kondicionér, protože obsahuje nyní všude propagovaný argánový olej.Konzistence řídší, ale mě nevadí aplikuji tak na 2 minuty.Vůně nádherná a účinek také vynikající!Vlasy lze lehce rozčesat, nemastí (tedy můj typ vlasů).Myslím že účinkem se vyrovná mnohem dražším produktům.
Docela dobrý kondicionér. Podle složení by měl být úžasný, hlavně proto, že je bez silikonů, takže jsem čekala, že bude lehký a nebude mastit vlasy, ale bohužel mě zklamal. Dost mi zatížil vlasy a napravených konečků jsem si nevšimla. Cena je výborná, ale už nekoupím.
Tento kondicionér nádherně voní a cena za balení 250 ml je bezkonkurenční. Je to jeden z mých nejoblíbenějších výrobků od Baley, koupím jej znova. Teď budu zkoušet nějaké jiné výrobky, ale k tomuto se asi vrátím nebo jej koupím do zásoby, za 40 Kč asi v drogerii lepší a voňavější kondicionér není. Jediným nedostatkem je, že může rychleji mastit vlasy, používám jej proto převážně na konečky a na zbytek hlavy dávám jiný kondicionér. Ale pokud jej použiji na celou hlavu, vlasy nejsou tak rozlítané a neelektrizují. Doporučuji.
Tuto řadu jsem si koupila na základě doporučení mé kamarádky a recenzí zde na omlázku. Většinou jako kondicionér použiji Dove Intense repair nebo jednou do týdne masku Latte. Po použití Baley šly moje vlasy dobře rozčesat, krásně voněly, konečky nebyly roztřepené. Některé slečny píší, že jim vadí tekutá konzistence, ale já v tom neshledávám skoro žádný rozdíl. Prostě jej dám do vlasů po celé délce krom pokožky hlavy, trochu napěním a nechám pár minut působit. Kvůli ceně i vůni jej určitě koupím znovu.
Kondicionér nádherně voní, řekla bych, že tak nějak kokosově. Nenanáším jej až ke kořínkům a jsem s výsledkem spokojená. Vlasy mám po ošetření hebké, lesklé a voňavé. Nemám pocit, že by byly vlasy zatěžovány. Střídám tento produkt s produkty jiných značek - používám jej asi dvakrát týdně. Již mám téměř spotřebované druhé balení, za tu báječnou cenu si jej určitě pořídím znovu.