Tento výrobek kupuji už pravidelně. Používám ho každé ráno a večer. Mám smíšenou pleť. T-zóna mastná, občas se objeví šupinky nebo pupínky. Nemůžu proto říci, že mě akné zcela zbavil, ale když ho nepoužívám pleť se mi velice zhorší. Tohle je moje jistota. Pokožka je po použití jemná, vyčištěná od makeupu a odstraní přebytečný maz. I když se jedná o levný produkt, rozdíl mezi dražšími nevidím.
Na tu cenu poměrně kvalitní přípravek na čištění pleti. Má zastoupit čistící gel, peeling a masku. Pleť opravdu pěkně vyčistí a zbaví nečistot, přitom není nijak agresivní, pleť není po použití vysušená, je krásně hladká. I zrníčka jsou akorát, nejsou příliš hrubá.
Tento výrobek mě opravdu nadchl. Používám ho jako masku, tzn. nechávám několik minut působit. Více než jednou týdně to ale nezvládám :-) Zrníčka jsou jemná a klidně by jich mohlo být trochu víc. Perfektně vyčistí pleť, i ty póry jsou opravdu o dost čistější, i když samozřejmě všechno nevyčistí, stejně jako jakýkoli jiný přípravek. Líbí se mi konzistence, je potřeba trochu déle smývat, nejde to hned jako třeba gel. A nijak extra vysušená nejsem, to i po některých gelech na citlivou pleť jsem sušší. Opravdu doporučuji.
Koupila jsem si ho na základě recenzí a netušila jsem, že je to až takový zázrak. Kéž bych po něm šáhla už dříve! Používám ho k čištění a peelingu, na masku většinou nemám čas. Nádherně vyčistí pleť a akné není tolik vidět. Taky se po něm rychleji hojí strupy. Neleskne se po něm tolik pleť a to opravdu po celý den (a to jsem dřela venku a potila se celý den). Stal se mým miláčkem!
Pravidelně tento výrobek používám a při každé příležitosti doporučuji. Vyzkoušela jsem spoustu "xichtočističů", Avon, pár od Garnier a další náhodně volené značky, nicméně nic mne nenadchlo tak jako 3in1 od Baley. Používám ho takřka denně a od té doby nemám problém s "problematickou" pletí. Docela dobře voní. Nejvíc ale vychvaluju "blátíčkovou" konzistenci (připomíná mi jíl), která je na obličeji opravdu příjemná, stejně jako peelingová složka. Musí se ale velice důkladně spláchnout, nejlepší je použít nějakou houbičku.