Bione Cosmetics dvoufázový oční a pleťový odličovač měsíček lékařský recenze a zkušenosti

Odlíčení Bione Cosmetics dvoufázový oční a pleťový odličovač měsíček lékařský
Odlíčení Bione Cosmetics dvoufázový oční a pleťový odličovač měsíček lékařský - obrázek 1
Bione Cosmetics (75)
3 z 5 5 3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Bione Cosmetics dvoufázový oční a pleťový odličovač měsíček lékařský

věk
25-34

pleť
suchá
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 16.3.2016 00:02:38

Odličovač jsem přihodila k objednávce, když jsem objednávala ozkoušené krémy na zimu a docházel mi můj oblíbený doma. Jak krémy od Bione snáším dobře, tak tenhle dvoufázový odličovač se prostě nepovedl. Vysušuje oční okolí, občas mě pálily oči a hlavně - neodličuje. Nejsem schopná s ním odlíčit obyčejnou řasenku, natož pak voděodolnou řasenku či linku. Fakt to šlo hodně ztuha, to bych za chvíli měla oči jak angorák. Znovu nekoupím. Kdo je hysterický ohledně silikonů nebo je na ně citlivý, tak já mám na svém obalu napsáno "bez parabenů a emulgátorů" a silikony tam jsou. To jen pro info.

 • cena
 • špatně odličuje
 • vysušuje oční okolí
 • občasné pálení očního okolí


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 18.3.2014 20:13:48

Značce Bione Cosmetics fandím, ale tento odličovač mě tedy vůbec nenadchnul. Rozhodovala jsem se mezi tímto odličovačem, Medovým a Aloe Vera (vše dvoufázové) a zřejmě špatně. Tento s měsíčkem má ve složení alkohol cca sedmém místě, tak jsem si bláhově myslela, že už to moje pleť nepozná. Bohužel. Dost mě vysušuje a v očích občas pálí. Někdy je to v pohodě, ale někdy prostě pálí, moc to nechápu. Ten medový má ve složení alkohol až na posledním místě a Aloe Vera ho tam nemá vůbec. Jinak odličuje tak nějak normálně, měla jsem už určitě lepší odličovače. Co mě ale nejvíc naštvalo je jejich slavný nápis na obalech - "bez parabenů a silikonu", jelikož ve složení je silikon hned na druhém místě a když se začnete odličovat, poznáte to samozřejmě hned, že tam ten silikon je. Tohle je fakt sprostý, nechápu, proč takhe klamou lidi, vždyť tam mohli jen napsat - bez parabenů a nazdar. Měla jsem v plánu zkusit koupit ten medový či aloe, asi by tak nevysušovaly, ale moje naštvání ještě nevyprchalo, takže leda za hooooodně dlouho :D

 • není mastný jako ostatní dvoufázové odličovače
 • cena
 • vysušuje
 • občas pálí při odličování očí
 • silikon (cyclomethicone)!!!věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 2.8.2013 10:27:00

Sháněla jsem nějaký dvoufázový odličovač, protože se líčím voděodolnou řasenkou. Náhodou jsem narazila na tenhle a přišel mi v poměru cena/množství nejvýhodněji, tak jsem si ho koupila. Voděodolnou řasenku umí odlíčit skvěle. Při koupi jsem se trochu pozastavovala nad vůní, ale nakonec jsem si na ni zvykla a dokonce mi i voní. Pokud nenajdu nic lepšího, tak koupím znovu.

 • poměr množství/cena
 • vůně
 • velké balení


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené