Tento tónovaný balzám mě vůbec nevyhovoval. Jednak mě trochu pálil na rtech a dost mi rty vysušoval. Ani ta barva se mi moc nelíbí na mých rtech. Trochu mi připadal i takový hrubý a po čase se mi vždycky jakoby srážel různě na rtech, hlavně se usazoval v koutcích. Rty se mi po něm začínyly jakoby loupat. Vadila mi i vůně a ten mentolový pocit. Tento druh balení mi též nevyhovuje.
Vyhovoval mi odstín starorůžovo-hnědé až lehce červené barvy a používala sem tento balzám dlouhodobě několik roků místo rtěnky, hlavně v létě, protože stačilo jen lehce přejet rty, aby byly výraznější, ale přitom stále přirozené. I když ze začátku používání byl tento balzám vždy velmi tuhý a nešel dobře nanášet. Po čase mi začal dělat jakoby sražené hrudky na rtech, což vůbec nevypadalo pěkně. Lehce jakoby mentolový pocit na rtech mi byl docela příjemný, ale nepoužívám ho už, protože ani na mých rtech "nechutnal" příteli. I když ten poslední kolíček jsem nevypotřebovala. S balením jako takovým jsem byla spokojená, nikdy se při nošení v kabelce v porovnání např. se rtěnkou nerozbilo.
Tento balzám jsem viděla u kamarádky a tak jsem ho chtěla zkusit, je dobrý, sice moc nehydratuje, ale na rtech je příjemný, neštípe a dodá jim hezkou barvu, takže když nechci rtěnku je to fajn, vyhovuje mi i balení, i když se mi zdá, že ke konci ho tam zůstane docela dost a nejde vytočit, cena byla vyšší, nezvýrazňoval šupinky, rty po něm byly vláčnější, aspoň ty moje