Za mě tento balzám už nikdy. Je hrozně mastný, ale že by nějak hydratoval to ne. Nevoní mi spíše naopak. A nanášení prsty mi taky nevyhovuje, pak jste upatlané, balzám se dostává za nechty no celkově kelímkové balení je dost nešikovné. Mě teda nevyhovuje v ničem.
Tentto balzám na rty jsem dostala jako dárek, sama bych si ho asi nekoupila, protože nemám ráda balzámy na rty v kelímku. Vadilo mi, že strašně mastil, na rtech dělal film, protože se dobře nevsakoval. Sice jsem ho dopotřebovala, ale už bych si ho nikdy nepořídila.
Tento balzám jsem měla ve 3 variantách, první jsem si koupila sama a další dostala jako dárek. (jahoda - hnusná chemická vůně, meruňka a mandle - hezká vůně, tu třetí si nepamatuju). Velkým mínusem je složení. To je opravdu otřesné. Jedná se o ropný produkt (na prvním místě je Petrolatum, následuje tekutý parafín). Dalším mínusem je nehygienický kelímek, ze kterého jde balzám nabrat velmi špatně pokud máte dluhé nechty. Na rty bych to raději nedávala, mně slouží k mazání suchých pat.
Dřív jsem na tyto balzámy byla docela vysazená - měla jsem jahodu, meruňku s mandlí, jablko s melounem, olivu, granátové jablko... Zaujala mě v obchodě především vůně. Při používání jsem ale vypozorovala, že čím více balzám na rty nanáším, tím více mám potřebu balzám opět nanést. -) Vysušené rty ještě více vysušuje. Navíc balení je opravdu nepraktické - musíte prsty šahat do kelímku a to je možné jen doma, kde máte možnost si předtím umýt ruce a po aplikaci také. Na ulici si to neumím představit. Na občasné přemáznutí sušších rtů doma - ok, ale na pravidelné používání nedoporučuji. Krom vůně není na těchto balzámech nic výjimečného.
Balzám nádherně voní, na rtech vytvoří přirozený jemný, slušivý lesk, ale velice mě zklamal v případě popraskaných rtů, kterým vůbec nepomohl (což od balzámů primárně čekám).Dále jsem byla nespokojená s kelímkovým balením - mimo domov nepraktické nanášet na rty balzám špinavýma rukama. Takže znova již nekoupím.