Super korektor za velmi rozumnou cenu. Není na kruhy pod očima a řekla bych, že pokud potřebujete zakrýt sušší místa, tak tenhle nepoužívejte. Doporučuji spíše na mastnou pleť. Když tedy pominu toto, tak zakryje v podstatě všechno a pokud se dobře zapudruje, vydrží velmi dlouho. Ostatně je to jako s makeupem. Trochu hůř se mi rozmazával.
Tento korektor velice spolehlivě zakryje všechny nedokonalosti, které mám na obličeji. Korektor mi vydrží celý den a vypadá po rozblendění velice přirozeně. Všechno krásně zakryje a vyhovuje mi i svým odstínem. Mám odstín 01 Ivory a krásně mi sedne v zimě, v létě by se mi hodila spíše 02 až 03. Navíc ta cena je více než směšná. Bohužel si myslím, že pro bledulky to úplně není.
Krytí jako takové má tento korektor velmi dobré a má docela i výdrž. Co se zarudlých míst týče, tak je lepší jeho tekutý brácha Catrice Liquid Camouflage. Co mě na tomhle korektoru trošku mrzí je to, že i ten nejsvětlejší odstín je na mě tmavý a po nanesení na pokožku občas vysuší kůži, takže je složitější s ním manipulovat, ale jinak jsem naprosto spokojená!
Tento korektor je za tu cenu skvělý. Má příjemnou konzistenci a hezkou barvu. Nesmí se ho dát moc, protože potom zalézá do vrásek a nevypadá přirozeně. Nedostatky kryje skvěle, v očním okolí moc dobře nevypadá a po nějaké době se tam slévá do takových oranžových čárek. Negativně hodnotím balení, které je pořád uplatlané. Jinak jsem spokojená, jedná se o kvalitní výrobek.
Na tento korektor jsem slyšela vždy samou chválu, tak jsem se rozhodla zkusit ho. Mají poměrně povedné barvy, kdy nejsvětlejší údajně zároveň slouží jako rozjasňovač. Nepatří mezi nejdražší. Mám odstín 010 Ivory - nejsvětlejší. Bohužel musím říct, že jsem z něho zklamaná. Je krémový, poměrně snadno se roztírá, ale mně osobně zalézá do vrásek. Zkoušela jsem ho aplikovat jak na make-up, tak pod něj. Zkoušela jsem ho s podkladovou bází, hydratačním krémem i jen tak. Bohužel je hodně vidět. Věřím, že někomu vyhovuje, mně osobně bohužel ne. Navíc po nějaké době mě z něj začínaí pálit oči a začínají být zarudlé. Za mě bohužel ne, zkusím hledat dál.