Na tento korektor jsem slyšela vždy samou chválu, tak jsem se rozhodla zkusit ho. Mají poměrně povedné barvy, kdy nejsvětlejší údajně zároveň slouží jako rozjasňovač. Nepatří mezi nejdražší. Mám odstín 010 Ivory - nejsvětlejší. Bohužel musím říct, že jsem z něho zklamaná. Je krémový, poměrně snadno se roztírá, ale mně osobně zalézá do vrásek. Zkoušela jsem ho aplikovat jak na make-up, tak pod něj. Zkoušela jsem ho s podkladovou bází, hydratačním krémem i jen tak. Bohužel je hodně vidět. Věřím, že někomu vyhovuje, mně osobně bohužel ne. Navíc po nějaké době mě z něj začínaí pálit oči a začínají být zarudlé. Za mě bohužel ne, zkusím hledat dál.
Krémový korektor Catrice Camouflage mohu doporučit všem, kdo nemá vrásky pod očima. Je tužší krémovité konzistence a není absolutně vůbec mastný, takže pokud budete dávat pod oči a maskovat tím tmavé kruhy pod očima, doporučuji před tímto nanesením kápnout kapku olejíčku nebo krému, jinak zvýrazníte vrásky pod očima, i ty, které nebyly vidět :). Jako korektor na červené žilky nebo flíčky je naprosto perfektní, je velmi hutný a vydrží mi celý den.
Tento korektor jsem si zakoupila na základě pozitivních recenzí zde na omlazení i na kosmetických blozích, očekávala jsem tedy asi něco trošku...lepšího. Chtěla jsem korektor na zakrytí kruhů pod očima (nemám je nijak dramatické), a proto jsem zvolila odstín č. 3, který je lehce lososový a má tedy neutralizovat namodralé odstíny. Bohužel mi však způsobuje na pleti šupinky a tudíž se stává viditelným... To je problém i zbytku obličeje, navíc výdrž není nijak oslňující (a to nemám mastnou pleť a výrobky mi dobře drží) a z tohoto důvodu již příště nezakoupím. Nadále zůstanu věrná tekutému korektoru Maximum concealer od Elf, který je za stejné peníze nesrovnatelně lepší.
Catrice cream camouflage jsme si koupila zase na základě akce, kde byl levný. Ze začátku, když jsem ho doma zkusila se mi zdál docela mastný,a le po nějaké krátké době se krásně vpil do peti a zakryl drobné nedokonalosti A vydrží na pleti docela dlouho. Sice neodolá potu,ale i tak je skvělý a koupím ho znovu a doporučuji.
Korektor jsem si koupila na základě pozitivních ohlasů a i když jsem byla ze začátku skeptická, musím přiznat, že jsem si ho oblíbila. Balení je malinké, ale korektor hodně kryje, tudíž vydrží déle než se zdá, odstín mi vyhovuje, pokud se pod něj použije vhodný oční krém či olej a na závěr se zafixuje pudrem, funguje dobře i jako korektor pod oči.