Příjemná, svěží vůně na slunečné jarní dny. Vůně, která pozvedne náladu. :) Není nasládlá, je více citrónová, a to se mi na ní líbí, že není tak přeslazená, jako jiné parfémy, které se pak dají používat spíš jen v zimě, nebo jen na některé vybrané akce. :)
Klasickou Chloé jsem používala několik let, než jsem jí cítila všude a tak jsem nemohla vynechat ani tuto novinku. Není to úplně to pravé, ale stojí za vyzkoušení, je hodně svěží a moc mi originál nepřipomíná, tím lépe. Chloe styl flakonků miluji, tomu není co vytknout a výdrž má velmi dobrou.
Jelikož miluji všechny parfémy chloe, tak mi nesměla uniknout ani tato zelená sestřička...a opět nezklamala.Cítím v ní růže-citron-mýdlo...přesně v tomto pořadí. je svěží, přesto vydrží dlouho a nádherně se rozvine do jemné vůně.Na jaře i v létě s ní nešlápnete vedle, obzvláště pokud parfémy chloé máte v oblibě :-)
Co dodat nádherná vůně. Používá jí mamka a všichni jí moc tutu vůni chválí . Občas se s ní také stříknu, musím říct, že jí cítím docela dlouhou dobu, takže výdrž má skvělou. Je opravdu hodně svěží. Všem doporučuji. Bohužel ji používá hodně žen, což mně vadí.
Velmi zvláštní vůně. Flakónek jsem kupovala asi před půl rokem a zbývá ještě více než polovina. Svěží mi nepříjde, ani kdovíjak citrusová. Je těžší, to mi vůbec nevadí. V poslední době mám náladu pouze na lehčí, proto ji nepoužívám každý den, spíše jednou za čas. Vydrží krásně celý den.