Značku Cien i celý Lidl, kde se prodává, považuji za kvalitní, bohužel tento intimní mycí gel mě velice zklamal, ale je to asi opravdu jediná věc z Lidlu :-) Jednoduše hrůza, strašně mě pálil a po umytí jsem byla vysušená, a to já vlastně ani běžně intimní gely nepoužívám, pár jsem jich vyzkoušela, ale ať se umyji jakýmkoliv obyčejným sprcháčem, problémy s tím nemám. Tenhle nebyl dobrý ani na ruce, prostě kyselina. Navíc je dost tekutý a pokud si dobře vzpomínám, tak mi smrděl.
Já bych hodnotila jako průměr. Neštípe, nepálí a nevysušuje, vůně je jemná, nevtíravá, balení s pumpičkou je praktické. Ale vadí mi, že je skutečně dost tekutý. Na trhu existuje spousta lepších produktů, tento si už nekoupím.
Na můj oblíbený Lactacyd asi nic nemá, ale ani tenhle výrobek není úplně špatný. Nijak extra nepění, což mi trochu vadilo a vzhledem k tomu, že byl dost tekutý, tak byl hned pryč. Proto mě ve finále přišel na víc peněz než konkurenční výrobek. Vůně byla příjemná a neměla jsem z něj štípání nebo jinou podobnou reakci. Dávkování s pumpičkou je určitě pohodlnější než u jiných výrobků bez ní. Já si ale asi připlatím za již zmiňovaný Lactacyd.
Celkem mne překvapila negativní zkušenost uživatelky nade mnou. Já jsem s tímto gelem pro intimní hygienu opravdu spokojená. Absolutně mě nevysušuje a jeho použití je příjemné. Parfemace je pouze jemná, nijak otravná není. Jediné, co mi vadí, je to, že je příliš tekutý. Umyji si s ním klidně i obličej či tělo a pokožku vysušenou nemám a že ji jinak mám dost citlivou a hned mě vše vysuší.
jsem s nim spokojena. Sice je to takovy prumer, ale me vyhovuje a stridam to. Co se tyce vune jsem s ni spokojena. Libi se mi obal, ktery ma pumpicku coz prakticke jen zmacknete a je to. Ale nedoporucuji ho na citlivou pokozku, muze nekoho palet, nekomu nemusi vyhovovat vune.