Za mě už nikdy více! Koupila jsem si ho z nouze a musela jsem ho vyhodit. Měla jsem po něm tak strašné svědění celého těla, že jsem měla co dělat abych nepoužila rejžák a svědění se zbavila! To stejné jsem zažila i s jejich šamponem, takže značku Cien nechci už ani vidět.
Dříve v naší domácnosti tyto sprcháče zažily svou éru, ale té už naštěstí odzvonilo. Je pravda, že některé voněly skutečně příjemně, ale pokaždé mě z nich svědilo absolutně celé tělo, což se nelepšilo ani po dalším osprchování. S obalem si taky nikdo moc nevyhrál, téměř bych si ho ani nevšimla. Za mě tedy značka Cien ne.
Příjemný sprchový krém (mám růžovou variantu), který krásně pění, umyje a provoní pokožku. Je fakt, že nevysušuje jako klasický gel, ale žádná sláva to pro mě není. Musím říct, že krémy od jiných značek mi udělaly lepší službu a hydratovaly více. Já se ale většinou po umytí ještě mažu, takže mi to nějak extra nevadí. Jinak ale jsem docela spokojená a až budu zase někdy v Lidlu, tak za tu cenu nejspíš vyzkouším další.
Tento sprchový gel jsem si koupila, když se mi nechtělo po nákupu jídla ještě jít do drogerie pro sprcháč. Vzhledem k jeho velmi nízké ceně jsem se trochu bála do něj jít. Říkala jsem si, že to bude určitě nějaká hrůza a druhý den stejně pomažu do obchodu pro nějaký osvědčený sprchový gel, který běžně používám. Asi i díky tomu, že jsem od něj nic neočekávala mě velmi mile překvapil. Krásně voní a mytí s ním bylo taky příjemné. Většinou mám ve sprše více sprchových gelů a tento mezi nimi obvykle také bývá.
Tento sprchový gél som mala už dávno, konkrétne ten s vôňou manga ktoré mám rada. Mal krásnu vôňu, dobre penil pri väčšom množstve ktoré ja obvykle používam pri každom sprchovom gély. Cena tiež super, okolo 1,20€ na SR. Nenašla som na ňom žiadne negatíva a určite pri najbližšej návšteve Lidl skúsim nejakú inú variantu.