Skvělý šampon, 4 hvězdičky dávám jen proto, že lupy neumí odstranit úplně, jinak by jich bylo 5. Je to jediný šampon, po kterém mě po týdnu užívání nesvědí hlava, ale lupy nevymizely. Mám už 4té balení a budu pokračovat :) Co bych vytkla, že mi po něm elektrizují vlasy.
Skvělý šampón. Dlouho jsem používala šampóny na lupy jen Head&Shoulders, ale ty mi lupy nikdy neodstranily. Pak jsem se začala zajímat o složení a zjistila, že obsahují dimethicone. Hledala jsem tedy nějaký šampon bez silikonu na lupy a vyzkoušela právě tento od Cienu (aspoň verze šamponu co mám já silikony neobsahuje). Od té doby, co ho používám, nevím co to lupy jsou! Používám ho jen na pokožku hlavy, do celé délky ne. Vlasy déle vydrží nemastné. Nepoužívám ho pravidelně a i přes to pomáhá.
Kdysi mi tento šampon doporučovala kamarádka. Já jsem k této značce neměla příliš velkou důvěru, tak jsem se mu dlouho vyhýbala. Teď jsem si však řekla, že ho vyzkouším - za tu cenu nemám co ztratit. Po prvním použití: šampon mě mile překvapil. Vlasy jsou hebké, lesklé, dobře se rozčesávají. Jsou vyživené, ale nezdá se, že by plihly (moje jemné vlasy mají k plihnutí sklony). Má vlasová pokožka mívá sklony k občasné tvorbě lupů, tento šampon ji však nedráždí a lupy se mi po něm neudělaly. Co se týče vůně a konzistence: šampon je tak akorát hustý a výborně pění. Vůně není ani špatná, ani nijak ohromující. Celkově vzato není šamponu Cien co vytknout. Vzhledem k ceně je jeho kvalita vynikající, proto dávám pět hvězdiček.
na šampón som našla recenziu na jednom blogu,neverila som veľmi produktom obchodov,keďže mám problémy aj so šampónmi z drogérie.moje vlasy sú suché,zlé šampóny ich vysušujú ešte viac,tvoria sa lupiny,no pokožka sa rýchlo mastí + je aj citlivá a 90% šampónov mi skôr ublížilo ako pomohlo.a mám si vybrať šampón :D slečna ho ale vychválila,tak som si povedala,že skúsim,veď nie je tak drahý aby som ľutovala. po prvom umytí lupiny zmizli,pokožka hlavy nesvrbí a necítim napätie,dokonca ani nevysušil.mne aj pekne voní,sviežo.obal mňa na šampónoch nezaujíma,tak ten nerieším :) konzistencia je dobrá,akurát hustý,dobre pení. som nadmieru spokojná a určite si pôjdem kúpiť zas,za posledné roky asi prvý,ktorý fakt zabral!!!
Rozhodla jsem se šampon vyzkoušet vzhledem k ceně. Bohužel už bych si ho nekoupila nikdy víc. Po prvním umytí sice vlasy vypadaly dobře,i lupů bylo málo,ale při pravidelném používání se mi v hlavě začali tvořit strupy. Lekla jsem se toho a přešla na jiný šampon a strupy zmizeli. Šampon jsme používali celá rodina,byla jsem sice jediná kdo měl strupy,ale zbytku rodiny lupy zůstali nebo je svědila hlava.