Hledala jsem krycí make-up, který mi ale nevytvoří masku a tohle je vítěz. Jsem nešťastná majitelka pigmentových skvrn, navíc mám mastnou/smíšenou pleť se sklonem k akné. Někde jsem dostala vzorek zdarma a vlastnosti tohoto make-upu mě uchvátily, takže jsem si ho koupila. Odstín 02 Fair mi naprosto vyhuvuje - odstín je přirozený, není ani světlý ani příliš tmavý. Používala jsem jej celý podzim a zimu. Na pleti vydrží přímo úměrně k mastnotě - je nutno jej během dne přepudrovat, ale zatím jsem nenarazila na žádný make-up, kde toto není potřeba. Kryje, ale přitom pleť dýchá.
Tento make-up jsem si koupila na základě vesměs kladných recenzí, a to v nejsvětlejším možném odstínu (jsem bledulka). Mám podtón pleti do žluta, proto jsem se Dermacolu bála, jelikož je známý spíše růžovými podtóny. Těžko říct, jaký je u tohoto, na ruce se tváří žlutě, na obličeji mi občas přijde spíš do růžova, pak zas do žluta (v kombinaci s mým obličejem je asi krapet chameleoní :D ), ale rozdíl není nijak markantní a vše se dá poměrně dobře zachránit vhodným pudrem. Co se týče krytí, make-up je krycí obstojně, přidaný korektor už to povznese na úroveň téměř dokonalé pleti. Balení je pěkné, zrcátko vám poskytne reálný obraz, jen to dávkování je poněkud nešťastné, špachtlička až na dno nedosáhne, a tak bude problém s vypotřebováním celého produktu, ale to snad něčím vydoluju. Má dost výraznou parfemaci, která však po nějaké chvíli z obličeje vyprchá. Nejvíce mi ale vadí, že má tendenci se obtiskávat na oblečení, takže v zimě nejspíš bude v kombinaci se šálou dělat neplechu.:(
Asi kvůli ceně (i když není hrozně drahý) jsem se poohlížela dál, i když mi sedl perfektně. Výborně kryl, ale působil přirozeně. Sedl mi bez problémů, dobrá konzistence, snadno se rozetírá. Velké plus je i ten korektor ve víčku, takže když to bereme jako balení 1+1- make up + korektor, tak ta cena není vůbec špatná. A je Dermacol a já Dermacol ráda :-)
Ano,koupím znovu, ale musí být v akci, nebo mi ho musí dát jako dárek. Ale zase pravda, cena odpovídá za dva produkty-make up a korektor. Super vychytávka, že jsou ve stejném odstínu, i na mě na bleduli perfektně sedí, dobře kryje, je lehký, má takový matný konec. No já jsem nadšená. Mám pocit, že mám po něm i lepší pleť a to tedy koukám! Ve víčku je zrcátko. Jen mi nevyhovuje ta špachtlička na nabírání make upu.
Pre mňa momentálne jednotka v make-upoch! Kryje dobre, dobre sa roztiera, nevytvára na tvári masku a pleť je po ňom pekná, vyhladená. Mne sedí najsvetejší odtieň, 002 sa mi zdá už o dosť tmavší. Mám zmiešanú pleť a vyhovuje mi aj v tomto smere - nelesknem sa a ani naopak nevysušuje. Korektor moc nevyužívam - neni zlý, je taký mastnejší a dobré je, že je vo farbe make-upu ale zdá sa mi, že moc nekryje. A hlavne mi na tomto make-upe vyhovuje, že sa neotiera!