Nejlepší rtěnka, jakou jsem si kdy koupila. Za pár korun jsem ani nečekala, že bude tak skvělá. Hezky se nanáší, hydratuje, kryje a neobtiskává se. Výdrž skvělá. Zajímavé klikací balení. Mám odstín 06 a vypadá opravdu moc pěkně. Hned jak budu moct, běžím si pro další odstíny. Všem určitě doporučuji, koupí neuděláte chybu, ba naopak - když nekoupíte, ani nevíte, oč přicházíte. Perfektní produkt za směšnou cenu, doporučuji
Tuto rtěnku mám v odstínu 01, je to krásná růžová barva. Koupila jsem si ji už po druhé a koupím zas. Rtěnka je sytá, jemná při nanášení, celkem dlouho i vydrží na rtech. Jediné malinké mínus je, že by mohla být trochu hydratační. Připadá mi totiž, že mi vysušuje rty, ani balzám pod ní mi moc nepomáhá. A když ji nanesu na balzám dělá trochu barevné skvrny (není rozetřená).
S rtěnkou Lip seduction jsem naprosto spokojená. Má krásně krycí barvu, která na rtech vydrží i několik hodin. Dalo by se říci, že je i dost dotyku odolná. A navíc je skvěle hydratační. Rty po ni nepraskají, vypadají svěže a upraveně.Mám odstín 04 a musím říct, že patří k mým nejoblíbenějším. Navíc se mi hrozně líbí netypický obal, který vypadá velmi elegantně a skvěle se otvírá.
Tohle je moc fajn rtěnka. Mám jí v odstínu 01 což je hezky světlá baby pink.. Na rtech je velmi přijemná, moc nevysušuje ale stejně pod ni dávám trošku balzámu protože mám jinak rty permanentně suché i bez rtěnky. Má přijemnou krémovou konzistenci, málokdy se mi na rtech trošku sleje. Výdrž je poměrně dostačující. Vůně je jemňounká přijemná!:) Clickací balení mi přijde super. Cena je přiměřena kvalitě:) Budu určitě kupovat znovu!
Mám odstíny 01, 03, 05, 07 a chystám se pořídit si nejspíše i 02. Jsem spokojená. Rtěnky jsou báječně pigmentované, hezky voní, na rtech příjemné - ani nic extra hydratačního ale ani nic nic co by vysušovalo - je to něco mezi a to mi vyhovuje. Líbí se mi balení, je na pohled hezké, elegantní, klikací systém je fajn, obzvlášť do kabelky. Malá třešnička je že na rtěnce je vyražené DC logo... tohle mám na rtěnkách ráda :D ale je to prkotina. Cena by mohla být nižší, ale já kupovala vždy ve slevě, nebo za 1/2 ceny na netu atd, tak mně to vyšlo dobře :). Doporučuji!