Jednoznačně nejlepší korektor v dané cenové kategorii. Velmi mě překvapil, krytím se vyrovná Dermablendu či jiným dražším make-pům. Skvělý produkt, velký výběr odstínu, což je plus.
skvělý korektor na ty nejhorší pupínky! zamaskuje opravdu to, co si myslíte že ani zamaskovat nepůjde. nedoporučuji jako make up, vytváří masku, zalézá do pórů a tvář se pak hodně leskne. Jako korektor je však nenahraditelný. vytkla bych nanášení, vyteče vždy více než potřebujete a tubička je tak stále opatlaná
Nejlepší krycí korektor/make up jaký jsem kdy měla. Zakryje opravdu všechno. Co se bohužel nepovedlo jsou odstíny, které nesedí mé barvě pleti. Při nanášení na větší plochu může vzniknout efekt masky. Vhodný na normální pokožku- doporučuji používat bází
Jako make-up bych ho nedoporučovala, protože vytváří na pleti hroznou masku a navíc hodně vysušuje. Každopádně jako korektor je vynikající. Zakryje úplně všechno včetně těch největších boláků a strupů, na tváři dlouho vydrží (po zapudrování) a cena je velmi příjemná (navíc při použití pouze jako korektor vydrží hodně dlouho).
Nádherně luxusní zlaté balení mi evokuje luxusní kosmetické značky, přitom cena je velmi nízká. Výborná výdrž a pigmentace, vetšina ho používá jako korektor, ale já si ho přimíchávám k make-upu a jsem nadmíru spokojená, skvěle kryje a při výběru správného odstínu a použití malého množství vypadá dobře.