Jako make-up bych ho určitě nedoporučovala, ale jako korektor je nejlepší co jsem kdy vyzkoušela. Krásně kryje tmavé kruhy pod očima, ale i všechny možné nedokonalosti pleti. Vydrží snad věčnost a na pleti také. Cena je velmi příznivá, vzhledem k tomu, jak dlouho vydrží. Jediné co mi vadí je to, že občas může zalézt do vrásek, a tak je zvýrazní a fakt, že v drogériích je malý výběr odstínů. Jinak doporučuju :-)
Tak jsem se konečně také dostala k tomuto makeupu. Makeup je používat správným způsobem, jinak nebudete spokojené. Používám ho každý den jako korektor zejména na kruhy pod očima a na to je naprosto bezkonkurenční, zakryje je dokonale a výdrž je skvělá. Akorát mi trochu vadí, že lehce vysušuje, ale jen opravdu lehce, není to nic drastického jako většina jiných makeupů. Už jsem ho použila i celoplošně na celý obličej, je to určitě zdlouhavější než s klasickým makeupem, protože je potřeba perfektně rozetřít a následně velmi dobře vystínovat obličej, ale výsledek je jako z časopisu :D, takže na výjimečné akce se určitě hodí. Dalším plusem je také výběr odstínů, protože těch je opravdu mnoho, takže každý najde ten pravý. Kryvost je tedy 100%, roztírá se dobře, ale neroztírám ho teda prstem, jsem zvyklá na štěteček. Stačí opravdu nepatrné množství, takže celá tuba je na mnoho let používání, takže za tuto cenu naprosto dokonalá koupě. Rozhodně všem doporučuju a určitě jednou koupím znovu, až mi za spoooooustu let dojde :)
Tenhle make up miluju.Zakreje vše co vás na obličeji trápí.Od pupínků až po jizvy či velké akné.Má super výdrž vydržel mi pul roku.Používám jako korektor :-)) A na to lehký make up:) Je vhodný pro ty který trpí silným akné .Je ale dobré dát hydratační krém :-) jinak jsem velmi spokojená!
Tenhle make-up zakryje opravdu úplně všechno. Plusem je také velký výběr odstínů, k dostání je ale většina z nich pouze na internetu. Při pečlivém nanesení a následném použití tvářenky,... nedělá efekt masky. Nepraktické je balení, ale tím se netrápím, půlku tuby jsem vymáčkla do kelímku od spotřebovaného pěnového make-upu a spokojenost :D
Dobře krycí make-up. Byl by výborný, kdyby netvořil na obličeji takovou masku, ale jinak je pro mě opravdu dobrý. Dobrý cena, i obal mi vyhovuje, ale nemusí všem. Bohužel jsem ho nenašla v DM, ale až v Rossmanu. Dobře maskuje pupínky i kruhy pod očinama, ale je velmi tuhý.