Tento korektor/makeup upřímně zbožňuju. Je tak pigmentovaný, že ho stačí opravdu malilinko, tudíž i dlouho vydrží. Bohužel mě ale vytáčí balení - v tubě zůstává po dobrání pořád dost produktu, navíc pokaždé se mi stane, že se mi poláme vršek. Když pominu tuto skutečnost, musím konstatovat, že bych klidně za tento produkt zaplatila i 2x tolik!
Skvelý krycí makeup za nízku cenu. Používam ho lokálne na akné a fliačiky. Jediný problém s tým mám že všetky odtiene sú príliš do ružova a ja mám žltý podtón pleti, avšak to nie je chyba produktu :). Nechápem tu tie komenty na obal. Mám ho už rok a pol a ten obal vyzerá stále rovnako. Stačí mejkap tlačiť jemne (nie silno) zozadu z tuby a nie pri otvore alebo v strede obalu a obal sa nepoláme. Len toľko rada pre ľudí ktorí váhajú či ho kúpiť/nekúpiť.
Upřímně si nedovedu představit tento make-up používat na celý obličej. Ačkoli jsem to ani nezkoušela, považuji ho za "maskoidní". Jako korektor k zakrytí nedokonalostí ovšem působí více než skvěle! Stačí opravdu malinkaté množství a nedokonalosti jsou rázem pryč. (Samozřejmě, dokud se neodlíčíte) :). Vzhledem k tomu, že stačí opravdu málo balení vydrží strašně dlouho, což oceňuji. Bohužel mi moc nevyhovuje balení, je stejné jako jeho levnější brácha Aknecolor. Trošku mi vadí, že všechny odstíny jsou poměrně tmavé a do oranžova. Když je ale nejhůř, tak poslouží dobře.
V této cenové kategorii nejlepší (vyrovná se dokonce i korektoru od YSL). Zakryje i velice tmavé kruhy a jakoukoliv nedokonalost. Na celý obličej jsem ho ani nezkoušela, protože to by vzhledem ke krytí na normální denní nošení vypadal jako maska. Na tubu se musí dávat pozor, vytéká občas se ke konci zlomí. Akorát mám pocit, že trochu vysušuje...
Ahoj, tento make-up jsem si zakoupila po přečtení několika recenzí na něj, ano krycí schopnost má výbornou, ale na normální nošení určitě nedoporučuji, je to spíše jako korektor, je hutný na mastnou pleť nedoporučuji, ja ho používám především na kruhy pod očima ale pouze společně s podkladovou bází jinak mi hodně zalízá do vrásek, popř.ho používám i na nedokonalasti,ale postačí opravdu jen malinkate množství, takže přesto že se tubička zdá malá vydrží Vám věčnost, dopleti ho zapracovávám štětcem, následně přepudruji, výdrž obstojná, ale určitě není odolný vůči otření, určitě nedoporučuji kupovat přes internet spíše v drogerii ozkoušet odstíny na netu to trochu mate.