Nejlepší krycí make-up co jsem zatím, měla, pro někoho až možná příliš hutný. Kdo potřebuje zakrýt nedokonalosti, nic lepšího a levnějšího nenajde. Jen jak už holky zminovali, obal je velice ubohý, stačí pár dní a je celý ošoupaný a opatlaný, často se protrhne a make-up vytéká ven, takže toto jediné bych vylepšila.
Makeup, který je jako make-up skoro nepoužitelný (jedině, že by se smíchal s jiným), díky úžasným krycím schopnostem. Zakryje doopravdy všechno, ale moc ho nedoporučuju na kruhy pod očima, protože je hutný. Je lehce mastnější. Nevýhodu vidím v balení. Je ve šroubovací tubě, která je od produktu špinavá. Obal se sloupává. Korektor trochu zalézá do jemných vrásek. Tím, že je voděodolný, vydrží na pleti dlouho (mé mamce na normální pleti vydržel 15 hodin a na mé mastné tak 9). Hodně jemně, nevtíravě voní. Trochu více se otírá, než bych si představovala. Verdikt? Díky vysokému krytí a slušné výdrži jsem mu schopná odpustit otírání, hrozné balení i jemné zalézání do vrásek, což dělá většina korektorů. Jsem spokojená.
Je tuhý a perfektně kryje jakékoliv nedostatky, musí být však ve shodě s barvou vaší pleti. Vydrží doteky i pocení. Nedráždí pokožku, ale jelikož kryje opravdu maximálně, přestala jsem ho využívat, protože mám problémy s ucpáváním poru a dermatoložka mi doporučila speciální a hojivý a jemný , který nejenže neucpává ale dokonce hojí, tak jsem tenhle vydařený výrobek bohužel příliš nevyužila. Jinak jsem s výrobkem spokojena a mohu doporučit. :)
Nejlepší věcička na mé kruhy pod očima, které se mi zatím nepodařilo zakrýt ničím. Jako většina jej používám také jako korektor a nemá konkurenci, zakryje vše a opravdu dlouho vydrží. Stačí ho opravdu maličko, jen je potřeba ho pořádně zapracovat. Balení mi zatím nijak nevadí, protože i když jej používám už téměř měsíc, tubu jsem zmáčknout zatím nepotřebovala.
Make up je dost hutný, vhodný spíše jako lokální zakrytí. Na celý obličej by mohl působit jako maska. Při použití na celý obličej bych doporučovala dát chvilku na topení.