Jako make-up bych ho nedoporučovala, protože vytváří na pleti hroznou masku a navíc hodně vysušuje. Každopádně jako korektor je vynikající. Zakryje úplně všechno včetně těch největších boláků a strupů, na tváři dlouho vydrží (po zapudrování) a cena je velmi příjemná (navíc při použití pouze jako korektor vydrží hodně dlouho).
Jednoznačně nejlépe krycí make-up, zakryje opravdu téměř vše. Hodí se spíše jako korektor, protože jako make-up je příliš hutný a má tendenci vytvářet na obličeji masku. Vytkla bych mu jen jeho malou výdrž na pleti - na mé pleti se otírá a nevydrží dlouho (jakoby stéká). Pro lepší výdrž je dobré ho smíchat se svým oblíbeným make-upem, tak to praktikuji já a jsem spokojená.
Nádherně luxusní zlaté balení mi evokuje luxusní kosmetické značky, přitom cena je velmi nízká. Výborná výdrž a pigmentace, vetšina ho používá jako korektor, ale já si ho přimíchávám k make-upu a jsem nadmíru spokojená, skvěle kryje a při výběru správného odstínu a použití malého množství vypadá dobře.
Dermacol mám všeobecně jako značku ráda a tento make up je naprosto skvělý. Používám ho ale jen jako korektor, protože hodně kryje a nechci vypadat jako maska, ale jinak splňuje všechno co slibuje. Korektory, které jsou k maskování určené na něj určitě nemají. Kryje bezvadně, na výběr je mnoho odstínů a dlouho vydrží za tu cenu perfektní pomocník, který by neměl nikomu chybět v kosmetické taštičce :)
Tento make-up som si kúpila hlavne kvôli sľubovanému krytiu a vodeodolnosti, keďže Aknecolor sa mi veľmi zmýval. Síce som sa úplne dokonalo netrafila do odtieňa, väčšinu môjho hrozného akné mi zakryje, takže z tejto strany spokojnosť, ale nepoužívam ho pod oči lebo mi ho tam strašne vidno. Čo sa týka vodeodolnosti, tu som troška sklamaná. Aj keď sa vodou nezmyje úplne celý, myslím si, že vodeodolný by mohol byť viac. Výdrž na tvári je myslím fajn a takisto aj balenia, keďže ho stačí dať veľmi málo. Je lepšie ho dávať vo veľmi malom množstve len na miesta, ktoré chcete zakryť, lebo keď som si ho dala na celú tvár alebo proste viac, vyzeralo to ako maska. Odporúčam, len sa s tým treba naučiť pracovať.